Nowe artykuły w portalu

Dieta, trening i odchudzanie

Małgosia

Małgosia

Artykuł poświęcony jest tematowi odchudzania. Postaram się wyjaśnić jaką rolę w tym procesie odgrywa dieta i aktywność fizyczna. Jakich błędów należy się wystrzegać, a co sprzyja redukcji zbędnych kilogramów.

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Domisia123

Domisia123

Ja, pochwalę się, że w ostatnich miesiącach zrzuciłam 5 kg. Dokonałam tego zdrowo się odżywiając, pijąc dużo wody niegazowanej i uprawiając aktywność fizyczną. Postawiłam na ćwiczenia fitness, które wykonywałam sama w domu na różnych urządzeniach fitness, takich jak: platforma do balansowania, wałki/rollery fitness, rowerek treningowy, bieżnia do biegania itp. Wszystkie te sprzęty fitness można kupić w sklepie internetowym [reklama usunięta]

66310 domisia123 Kobieta, 34 lata, Warszawa
olis123

olis123

Z całego serca polecam dietę ketogeniczną. Na wstępie uczulę, że niestety w internecie jest dużo nieprawdziwych informacji na temat owej diety, na które należy spojrzeć z przymrużeniem oka. Jest już coraz więcej lekarzy doedukowanych pod kątem keto diety, ale niestety głównie w większych miastach.
Dla zainteresowanych na początek polecam książkę "Dieta Keto Pod Lupą" J. Moore :)

Od 4 miesięcy odżywiam się ketogenicznie i schudłam już 20 kg!

66796 olis123 Kobieta, 29 lat, Leszno