Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Odkurzacz! Co wybrać?!

~MartaBień

~MartaBień

Katastrofa! Padł mi odkurzacz! Muszę na szybko coś wybrać, jutro zamówić/kupić stacjonarnie, bo na szczotce długo nie dam rady tego ogarniać. Marzy mi się jakiś automatyczny. Warto? Nie warto? Jaki model? Ta do 2300 zł max...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Koalka

~Koalka

w tym budżecie zdecydowanie warto coś kupić, bo kupisz już porządny model. ja jak kupowałam to chciałam taniej i kupiłam xiaomi i tych akurat nie polecam, bo była po miesiącu awaria i mają dramat a nie serwis...

~Marja45

~Marja45

Mam odkurzacz Thomas AQUA+ Pet & Family [reklama usunięta], bezworkowy ,odkurza jak na sucho tak i na mokro. Kupiłam z pół roku temu i mogę go polecić.

~JuliaMin

~JuliaMin

popatrz odkurzecze irobot, mają fajne samojezdne. sama planuję zakup ale nie teraz, może po wakacjach jakoś, ale sąsiadka obok ma taki tylko nie wiem jaki model i fajnie to wygląda jak on sam odkurza. :)

~hej

~hej

też Ci polecę Roombę Irobota - dobra marka, świetne recenzje i opinie w internecie, a do 2 tys to możesz już mieć cudo Roombę

~Mika33

~Mika33

Moje kocury bały się odkurzacza, dlatego zdecydowałam się na Roombę e5 która cicho pracuje. Pierwszego dnia ją obwąchały, teraz nie zwracają uwagi, gdy pracuje, a mam czysto szczególnie na dywanach, wokół kuwet i misek z jedzeniem.

~ilonkap

~ilonkap

~Mika33
Moje kocury bały się odkurzacza, dlatego zdecydowałam się na Roombę e5 która cicho pracuje. Pierwszego dnia ją obwąchały, teraz nie zwracają uwagi, gdy pracuje, a mam czysto szczególnie na dywanach, wokół kuwet i misek z jedzeniem.

spoko... ja miałam xiaomi i jest tak głośny, ze ja sama nerwicy dostaję na samo wspomnienie...

~Damiri

~Damiri

to chyba jakaś cecha wspólna xiaomi. mój też był strasznie głośny...