Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Stolik kawowy do salonu

~brikke

~brikke

Dziewczyny zupełnie nie mam pomysłu na to jaki stolik kawowy do salonu kupic. Mniejszy wiekszy? Co jest obecnie modne i co sobie kupowałyscie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ippere

~ippere

Wysoka jakość wykonania,
stabilność
łatwość w czyszczeniu
o elegancki, lecz nienarzucający się wygląd.
Z tego względu warto zakupić stolik kawowy od razu, wraz z miejscami do siedzenia, co pozwoli na bezproblemową aranżację salonu, zarówno pod kątem wystroju wnętrza, jak i rozmieszczenia poszczególnych mebli.
[reklama usunięta]

Dziubala

Dziubala

Ja w salonie mam ławę robioną na zamówienie, bo chciałam w określonym kolorze i z szufladami.
Jak chcesz stolik kawowy, to wystarczy wybrać się do dużego sklepu z meblami i wybrać to co ci się spodoba. Ważne, by pasował do reszty wystroju salonu.
A to czy duży czy mały, to zależy od tego ile masz na niego miejsca, czy w pokoju masz inny stół, czy ma być tylko dla ciebie, czy dla wszystkich. Sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy potrzebujesz stolik mały czy duży :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
beata.lisek

beata.lisek

Dokładnie, wszystko zależy od tego, jaki wystrój wnętrza chcesz osiągnąć. A jeśli chodzi o trendy, to wydaje mi się, że są teraz modne stoliki kawowe na metalowych nogach/ ramach? nie wiem jak dokładnie to nazwać. Ja osobiście mam niski stolik kawowy na styl skandynawski. Dodatkowo posiada szufladę. :)

60883 beata-lisek Kobieta, 33 lata, Poznań