Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jak odnowić fugi?

Wiki86

Wiki86

Macie jakieś domowe sprawdzone sposoby, na odnowienie i wyczyszczenie fug w łazience?

50233 wiki86 Kobieta, 33 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mauri

Mauri

Ja miałąm jakiś tam zwykły preparat ze sklepu do fug. I wszystko czyściłam szczoteczką do zębów. To była masakra ! :D Ale podziałało :)

47367 mauri Kobieta, 29 lat, Warszawa
anulkaWB

anulkaWB

A ja kiedyś czytałam o tym, że można odnowić fugi poprzez pomalowanie ich. Ale sama jeszcze tego nie próbowałam. Ale oczywiście pewnie przed pomalowaniem trzeba wyczyścić, więc to Cię nie ominie na pewno :P

28009 anulkawb Kobieta, 34 lata, Wawa
kaśkaa

kaśkaa

tutaj masz fajny artykuł na ten temat Łazienka Plus blog
jest podanych kilka sposobów domowych na czyszczenie fug. i o tym malowaniu też jest :) ja lubię czytać różne tego typu porady, bo potem dużo wykorzystuję z tego w domu.

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
Wiki86

Wiki86

kaśkaa
tutaj masz fajny artykuł na ten temat Łazienka Plus blog
jest podanych kilka sposobów domowych na czyszczenie fug. i o tym malowaniu też jest :) ja lubię czytać różne tego typu porady, bo potem dużo wykorzystuję z tego w domu.

malować to raczej jeszcze nie muszę, bo łazienka w miarę "świeża". Chcę wyczyścić żeby właśnie potem nie doprowadzić do takiego syfu, co to już nie da się nic z tym zrobić :P
a za poradnik z łazienki plus dziękuję. Wyczytałam tam o mieszance sody oczyszczonej z octem. Do tego szczoteczka do zębów w ruch i pisze, że powinno pomóc :D ponoć to jest też dobre na pozbycie się pleśni i bakterii.

50233 wiki86 Kobieta, 33 lata, Warszawa
Hermosa

Hermosa

O matko, przypominają mi się dramaty czyszczenia fug :D Zależy jaki mają kolor jak biały to można szczoteczką i soda oczyszczona z octem. Efekt jest wow, no ale roboty mnóstwo

61063 hermosa Kobieta, 27 lat, Prądkowice