Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Materac sprężynowy czy piankowy?

juana

juana

Chciałabym kupić sobie nowy materac do sypialni.I tak stanęłam przed problemem. Mianowicie zastanawiam się czy lepszy będzie piankowy czy spręzynowy? Może ktoś kupował ostatnio i doradzi mi w temacie?

41589 juana Kobieta, 39 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Silvinka

~Silvinka

Oba materace w sumie są dobre. Sprężynowy może być doby jak i piankowy może być dobry. Wszystko zależy od tego jakiej firmy materac kupisz.Ze swojej strony polecam sembellę. Materace ich są porządne, poza tym wytwarzają je z pianki, która jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Poczytaj sobie o tym tutaj:
http://sembella.pl/wszystkie/bezpieczne-materace-sembella/

Aktualnie śpię na materacu od nich i osobiscie jestem z jakości bardzo zadowolona.

deze

deze

Polecam piankowy, jest mega wygodny. Używam od jakiegoś czasu. Materac dopasowuje się do Twojego ciała, nie odkształca się.

63675 deze Kobieta, 32 lata, Jasło
kamyki_80

kamyki_80

jeśli chodzi o materac, to polecam piankowy - najlepiej lateksowy. Zobaczysz że nie będziesz żałować!

55408 kamyki-80 Kobieta, 38 lat, Warszawa
Primal

Primal

Zawsze można też pójść na swego rodzaju kompromis i postawienie na materac sprężynowy wyposażony w płyty z pianki poliuretanowej [reklama usunięta].

55163 primal Kobieta, 34 lata, Warszawa
Joleńka

Joleńka

Ja swój materac kupiłam w sklepie [reklama usunięta]. Jestem z niego bardzo zadowolona. Połonczenie pianki i sprężyn kieszeniowych jest najlepszym połonczeniem. Nawet mąż nie miał nic przeciwko kupnie właśnie tego materaca, a do tej pory nie był za kupnem nowych rzeczy i w dodatku w sklepach internetowych.

68818 jolenka Kobieta, 35 lat, warszawa