Skocz do zawartości
Forum

Aranżacja wnętrza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zależy mi aby to była to porządna firma ,która zna się na rzeczy i jest profesjonalna w tym co robi. Chcę aby zaprojektowali mi wnętrze mieszkania . Wiele dobrego czytałam na temat firmy [reklama usunięta] mają świetne i bardzo ciekawe projekty . Co mi radzicie ?

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej samodzielnie zastanowić się nad tym, jakie powinno być nasze mieszkanie? Myślę, że realizacja wcześniejszych planów, czyli urządzanie wnętrza będzie ciekawym doświadczeniem. Ja jak aranżowałam mieszkanie, pomysłów szukałam w różnych artykułach. Ostatnio znalazłam ciekawy tekst o dodatkach do domu. Być może Cię zainspiruje, więc podsyłam linka: https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/modne-dodatki-do-domu-jak-szybko-ozywic-nudne-wnetrze

Odnośnik do komentarza

ja swoje pierwsze mieszkanie postanowiłam urządzić sama... jak wiecie - każdy grosz się liczy... jednak jeszcze wtedy nie było tak wielu inspiracji w internecie... aktualnie jestem w trakcie aranżacji kolejnego mieszkania i korzystam już z pomocy specjalistów :D
Ciekawe aranżacje i inspiracje znajdziecie tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje

Odnośnik do komentarza

A koniecznie musisz mieć do tego firmę projektującą? Nie lepiej samemu stworzyć coś fajnego i mieć z tego ogromną satysfakcję? Przecież w internecie znajdziesz mnóstwo porad, jak w ciekawy i niecodzienny sposób, urządzić wnętrze. Jeśli masz w domu jakieś stare meble po dziadkach lub pradziadkach np. stary fotel to zobacz tutaj, jak możesz je wykorzystać i tym samym, kultywować rodzinne tradycje.

Odnośnik do komentarza
Gość JustynaAndrysiak

Co jakiś czas staram się czytać fora budowlane i mogę stwierdzić jedno - ludzie zaczynają stawiać na wysoką jakość wykończeń. Jeszcze kilka lat temu większość postów była pisana w celu uzyskania porady gdzie kupić materiały wykończeniowe najtaniej. Kończyło się to zazwyczaj brakiem zadowolenia z nowego wnętrza dość szybko. Na rynku materiałów wykończeniowych trendy zmieniają się dynamiczne dlatego też trzeba mieć wiedzę co będzie najlepszym wyborem na nadchodzące lata. Szczerze powiedziawszy to bez pomocy specjalistów raczej się nie obędzie. Jeśli szukamy kompleksowego rozwiązania w zakresie aranżacji kuchni to można skorzystać z takich ofert [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Maciej

Przy projektowaniu wnętrza warto pomyśleć o roślinach i ich doborze do nasłonecznienia. To rośliny często decydują o jego wykończeniu.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

siemka, moi drodzy, szukam czegos fajnego do mojego pokoju. Konkretnie to chodzi mi natomiast o nowoczesne lampy. Do tej pory zawsze kupowalam w sklepach stacjonarnych, ale sami wiecie, jaka jest sytuacja. Cały czas jest ten koronawirus, a ja nie chce niczego zlapac przed wakacjami. Szukam zatem jakiegos porzadnego sklepu online, ktory cos takiego sprzedaje

Odnośnik do komentarza

Piękne wnętrze to klinkier, bo ten materiał na ścianach wygląda niesamowicie. I pasuje chyba do każdej stylistyki, czy to mieszkanie nowoczesne, czy bardziej vintydżowe.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałam się czy upiększyć salon nowoczesna tapetą czy może wykonać ścianę w cegle. Wybrałam ścianę ceglaną [reklama usunięta], wykoywanych ręcznie wyglądają mega naturalnie. Położenie płytek jest szybkie i mega proste. Efekt końcowy doskonały.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jestem maniakiem książkowym i zawsze marzyłam o kąciku, który będzie tylko dla mnie. Trafiłam na artykuł https://www.miloohome.pl/blog/w-strefie-czytelnika-jak-urzadzic-kacik-do-czytania, z którego wyciągnęłam pełno wskazówek, aby takie miejsce sobie urządzić. Przy okazji zakupiłam parę mebli, które znalazłam w ich ofercie. Uważam, że warto skorzystać z ich porad, dlatego też zachęcam do zajrzenia na ich stronę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...