Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie płytki wybrać?

~Wiola44

~Wiola44

hej, jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jakie płytki polecacie? jest tego sporo . Zastanawiam się nad kafelkami marokańskimi https://valentile.pl/ jak Wam się podobają?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Kafelki marokańskie to nie moje klimaty, ja wolę styl nowoczesny, minimalistyczny. Jak tobie podobają się motywy marokańskie, to kup sobie takie płytki :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
~Gickarka

~Gickarka

Ciekawie prezentują się te płytki jednak sama nie wiem czy zdecydowałabym się na cos takiego. Wydają mi się zbyt kolorowe. Moze w dużej łązience będzie to wyglądało dobrze, ale nie w małej ( pstrokate kolory optycznie pomniejszają pomieszczenie i wygląda ono jak zagracone....).

Proponowałabym zastanowić się nad mozaiką:
[reklama usunięta]

Płytki takie wyglądają szlachetnie i elegancko.

~renatkaa1

~renatkaa1

Ciekawym zjawiskiem jest teraz to, że płytki lastryko wracają do mody i mają naprawdę interesujące wzory. :D Warto sprawdzić!

~Laminia

~Laminia

Tak z ciekawości sobie je przejrzałam i jednak jestem na nie..... Nie widziałam, aby ktoś z moich znajomych sobie takie w mieszkaniu wstawił.

Jeśli chodzi o kuchnię to jestem zdania,ze sporo ciekawych płytek ma firma Tubądzin [reklama usunięta].

~zoska87

~zoska87

Wie może ktoś i może mi dokładnie wyjaśnić, jaka jest różnica pomiędzy płytkami ratyfikowanymi a zwykłymi? Ekipa remontowa, która będzie mi doradziła zakup płytek ratyfikowanych. Są one znacznie droższe niż zwykłe, dlatego zastanawiam się, czy warto w takie w ogóle inwestować.

Dziubala

Dziubala

Płytki rektyfikowane mają identyczne rozmiary i regularne brzegi. Płytki "zwykłe" mają najczęściej zaoblone brzegi.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
Izaaa

Izaaa

Wyglądają świetnie, ale ten motyw jest modny już jakiś czas i sądzę, że za chwilę już będziemy mieli go trochę dość.

56835 izaaa Kobieta, 37 lat, Warszawa
~gresha9686

~gresha9686

Ja nie będę oryginalna, ale w swojej łazience postawiam na szarość i płytki są właśnie w tym kolorze. Za tydzień przychodzi do mnie ekipa remontowa, która zajmie się flizowaniem. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

~kolinda

~kolinda

Ja jeszcze jakiś czas temu na podłodze w łazience, kuchni i przedpokoju miałam dość drobne płytki, kładzione kilkanaście lat temu, ale teraz do większości pomieszczeń wybrałam duże płytki Opoczno i w końcu całe mieszkanie wygląda dokladnie tak, jak sobie wymarzyłam. Łatwo nie było, no ale zacisnęłam zęby, skułam te stare i położyłam nowe. W końcu mieszkanie jest też funkcjonalne, bo przy okazji zdecydowałam się na mały remont. I teraz przeważająca jest szarość i beż z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Bazowo postawiłam jednak na neutralne kolory, które w prosty sposób można zmieniać i uzupełniać. :)

aneta1654

aneta1654

Jeśli płytki drewnopodobne, to tylko Chevron :) Piękny wzór w jodełkę, idealnie prezentuje się w salonie.

56927 aneta1654 Kobieta, 29 lat, Katowice