Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Aranżacja wnętrza

~Wiola44

~Wiola44

Witam! Poszukuję firmy która wykona dla nas projekt domu , może macie jakieś sprawdzone firmy . Znajomy polecił mi firmę https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wykonywali dla niego aranżację wnętrza domu i był bardzo zadowolony z współpracy. Wiele osób chwali ich sobie . Ktoś z Was współpracował z nimi ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magdalenaostr

magdalenaostr

A ja mam pytanie nieco z innej beczki, choć związane. Ile (tak średnio) może kosztować usługa wykończenia 100 metrowego domu pod Częstochową? Pytam, bo muszę zrobić kosztorys i nie wiem czy będzie mnie stać na profesjonalnego architekta wnętrz.

58102 magdalenaostr Kobieta, 39 lat, Częstochowa
wiolkakk

wiolkakk

A jakie są teraz trendy w aranżacji wnętrz? Styl industrialny jest cały czas modny? Pytam, bo właśnie w takim stylu chcę urządzić salon i jestem na etapie wybierania kloszy do lamp wiszących... Czy te klosze wpisują się w ten styl? Wybrałabym ten model w kształcie butelki... Co sądzicie?

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
Ela78

Ela78

A podobają wam się w salonie np. stoliki kawowe ? Ja jakoś na początku nie wyobrażałam sobie że kiedyś będę chciała taki mieć. Jak je zobaczyłam, zmieniłam zdanie i zastanawiam się który z nich wybrać. Są nowoczesne i ładnie się prezentują. Jaki waszym zdaniem będzie pasował do jasnego pokoju dziennego ?

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
Dziubala

Dziubala

Ela78, w linku są nie tylko stoliki kawowe, ale też ławy.
Do wybrania stolika kawowego nie wystarczy sama informacja, że pokój dzienny jest jasny. Pokaż fotkę salonu to wybierzemy stolik :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~florencewelch876

~florencewelch876

A tak z ciekawości to ile kosztuje takie projektowanie wnętrz? Bo czasem mam wrażenie, że to jest trochę przerost formy nad treścią... zwłaszcza, że to człowiek będzie w danej przestrzeni mieszkał, a taka zaprojektowana przez projektanta wydaje mi się... sztuczna? Może lepiej samodzielnie poszukać mebli, poszukać inspiracji i stworzyć wnętrze samodzielnie? Ja tak zrobiłam, poszperałam w Internecie, poszukałam co mi się podoba, a co nie i zaczęłam wybierać meble.
[reklama usunięta]

Dziubala

Dziubala

florencewelch876, projektowanie wnętrz zaczyna się od 50 zł za m2 w górę. I jest to bardzo fajne rozwiązanie dla kogoś kto ma pieniądze i chce mieć gustownie urządzone mieszkanie, bo sam nie ma do tego smykałki.
Projektant nie urządza sam mieszkania i nie narzuca swoich pomysłów tylko robi wszystko konsultując to z właścicielem.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Magdalenna

Magdalenna

Myślę, że na pewno fajnym pomysłem na aranżacje wnętrza np. salonu lub pokoju gościnnego jest kominek. Od zawsze marzyłam o kominku., przy którym w zimę można będzie usiąść ze znajomymi i się ogrzać.

[reklama usunięta]

61812 magdalenna Kobieta, 53 lata, bielsko-biała