Skocz do zawartości
Forum

Bateria prysznicowa z termostatem


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj sobie to http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/baterie-termostatyczne-co-to-i-jak-dziala/23 to będziesz miała wtedy jakiekolwiek pojęcie jak to działa ;)
Jest fajnie wyjaśnione i podane są przykładowe baterie.
No i jak ze wszystkim: nie kupować najtańszych modeli bo pewnie będą awaryjne albo będą słabo działały. Najlepiej takie ze średniej półki ;)

Odnośnik do komentarza

Wiki86
Przeczytaj sobie to http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/baterie-termostatyczne-co-to-i-jak-dziala/23 to będziesz miała wtedy jakiekolwiek pojęcie jak to działa ;)
Jest fajnie wyjaśnione i podane są przykładowe baterie.
No i jak ze wszystkim: nie kupować najtańszych modeli bo pewnie będą awaryjne albo będą słabo działały. Najlepiej takie ze średniej półki ;)

ja też z ciekawością przeczytałam ten artykuł z łazienki plus. z tym, że jestem zaskoczona informacją, że takich baterii nie należy myć mleczkiem czyszczącym. lepiej używać innego typu środków. wie ktoś może dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Tak, ja słyszałam już o tym czyszczeniu dosyć dawno. Ale ja to ogólnie lubię używać takich produktów eko, albo najlepiej zrobionych przeze mnie. i w ogóle dzięki za ten wpis. Przejrzałam sobie przy okazji kilka różnych modeli tam na stronie i w sumie te ceny nie są takie złe jak myślałam. Stacjonarnie w sklepie wydawało mi się, że jest drożej. Dzisiaj będę się decydować na któryś, bo wreszcie trzeba podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Gość koziołekxd4

Według mnie genialna sprawa! Mam u siebie i sobie chwalę. Tylko nie kupuj jakieś chińszczyzny-zainwestuj w coś porządnego [reklama usunięta]. Fakt, ma to racje bytu według mnie tylko pod prysznicem. Chociaż mogę się mylić,nikt nie jest nieomylny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...