Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Bateria prysznicowa z termostatem

Mauri

Mauri

Wymieniam w łazience kabinę prysznicową+baterie. Widziałam w sklepie baterie prysznicową z termostatem i mam do Was pytanie czy faktycznie opłaca się zainwestować w taką baterię? Jak to właściwie działa? Sprawdza się w takim użytkowaniu na co dzień?

47367 mauri Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaśkaa

kaśkaa

Wiki86
Przeczytaj sobie to http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/baterie-termostatyczne-co-to-i-jak-dziala/23 to będziesz miała wtedy jakiekolwiek pojęcie jak to działa ;)
Jest fajnie wyjaśnione i podane są przykładowe baterie.
No i jak ze wszystkim: nie kupować najtańszych modeli bo pewnie będą awaryjne albo będą słabo działały. Najlepiej takie ze średniej półki ;)

ja też z ciekawością przeczytałam ten artykuł z łazienki plus. z tym, że jestem zaskoczona informacją, że takich baterii nie należy myć mleczkiem czyszczącym. lepiej używać innego typu środków. wie ktoś może dlaczego?

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
Mauri

Mauri

Tak, ja słyszałam już o tym czyszczeniu dosyć dawno. Ale ja to ogólnie lubię używać takich produktów eko, albo najlepiej zrobionych przeze mnie. i w ogóle dzięki za ten wpis. Przejrzałam sobie przy okazji kilka różnych modeli tam na stronie i w sumie te ceny nie są takie złe jak myślałam. Stacjonarnie w sklepie wydawało mi się, że jest drożej. Dzisiaj będę się decydować na któryś, bo wreszcie trzeba podjąć decyzję.

47367 mauri Kobieta, 29 lat, Warszawa
Dziubala

Dziubala

Chcieliśmy kupić sobie taką baterię z termostatem pod prysznic, tak żeby mieć przyjemność korzystania z deszczownicy i w ogóle. Ale ku mojemu zaskoczeniu sprzedawca mi ją odradził mówiąc, że to najczęściej psujący się produkt (ten termostat). Zrezygnowałam z zakupu.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
anulkaWB

anulkaWB

Dzięki za odpowiedź. Powoli też myślę o remoncie łazienki i tak przeglądam neta w poszukiwaniu inspiracji. I tak mi się przypomniał te temat baterii z termostatem.
Z tym, że u nas chyba będzie wanna. No ale bateria też do wanny potrzebna.

28009 anulkawb Kobieta, 34 lata, Wawa
Dziubala

Dziubala

Anulka, termostat ma sens przy prysznicu, w wannie nie, moim zdaniem ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~koziołekxd4

~koziołekxd4

Według mnie genialna sprawa! Mam u siebie i sobie chwalę. Tylko nie kupuj jakieś chińszczyzny-zainwestuj w coś porządnego [reklama usunięta]. Fakt, ma to racje bytu według mnie tylko pod prysznicem. Chociaż mogę się mylić,nikt nie jest nieomylny