Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Bateria prysznicowa z deszczownicą

Mauri

Mauri

Mam takie pytanie, czy macie może baterię natryskową z deszczownicą? Jakie są Wasze opinie? Czy z takiej deszczownicy faktycznie korzystacie? Czy np taką samą funkcję spełni po prostu prysznic powieszony u góry? Czym to się właściwie różni?
Stoję przed wyborem i nie wiem na co się zdecydować, dlatego wszelkie rady mile widziane :)

47367 mauri Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wiki86

Wiki86

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja mam i słuchawkę prysznicową i deszczownicę. Pod deszczownicą lubię myć głowę jak stoję pod prysznicem, bo wtedy mam wolne dwie ręce. Ja się rozglądałam ogólnie za kabiną, bateriami, toaletą stacjonarnie w sklepie a potem kupowałam przez internet, bo wychodziło taniej.

50233 wiki86 Kobieta, 33 lata, Warszawa
Mauri

Mauri

Hm, w sumie mieć to i to byłoby najlepiej. Ale z kolei nie wiem jak to finansowo będzie wyglądało.
A o tym, że w necie taniej to w sumie nie pomyślałam. a gdzie zamawiałaś jeśli mogę spytać?

Wiki86

Wiki86

Ja zamawiałem wszystko do swojej łazienki w sklepie internetowym Łazienka Plus. Dzięki temu na całym moim zamówieniu, zaoszczędziłam w sumie kilka stówek. Bo stacjonarnie widziałam niektóre z tych rzeczy drożej.

50233 wiki86 Kobieta, 33 lata, Warszawa
kaśkaa

kaśkaa

Ja mam to i to. I w sumie zgadzam się całkowicie z tym co napisała Ci wyżej Wiki.
A co do sklepu łazienka plus to nie znam, ale podoba mi się takie rozwiązanie, iw sumie nie wiem czemu ja nie wpadłam na to przy remoncie swojej łazienki. trzeba było faktycznie zamówić przez sklep internetowy.

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
Mauri

Mauri

Okej, dziękuję Wam za te rady. Sklep sobie też z chęcią przejrzę, ale to już na weekend jak będę miała więcej wolnego. Przeraża mnie wybieranie tego wszystkiego do łazienki, dlatego wolałabym załatwić to wszystko przez neta :P

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ja również mam deszczownicę i słuchawkę prysznicową. Stosuję zamiennie. Deszczownica wygodniejsza w przypadku mycia głowy. Można łatwo sięgnąć po szampon czy odżywkę do włosów, bo dwie ręce wolne i nie trzeba trzymać słuchawki prysznicowej.

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
Dziubala

Dziubala

Też mam i słuchawkę prysznicową i deszczownicę podtynkową :)
Deszczownicę wybrałam o większej średnicy niż standardowe i mam 30 cm, nawet żałuję, że 40-tki nie kupiłam ;). W poprzednim mieszkaniu miałam prysznic (słuchawka) powieszony u góry, ale to nie to samo. Raz, że słuchawka jest mała, a dwa, że jak potrzebowałam się sprysznicować dokładniej, to trzeba było ściągać tę słuchawkę z góry. Jednak deszczownica wygrywa bezapelacyjnie.
I z deszczownicy korzystam zawsze, gdy jest kąpanie full, czyli z myciem głowy :). A jak prysznic jest bez mycia głowy, to wtedy używam słuchawki prysznicowej.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków