Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Łóżeczko dostawne

aga21

aga21

Cześć dziewczyny, chciałam się was poradzić odnośnie dostawianego łóżeczka. Ze starszym synem spaliśmy w jednym łóżku i koniec końców ja lub mąż byliśmy niewyspani. Przy drugim bobo chcę tego uniknąć i tak pomyślałam, że zamiast nowego większego łóka można dostawić łóżeczko ;) Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Zależy mi na regulacji wysokości i żeby w przyszłości mogło to być też osobne łóżeczko :) Z góry dziękuję za pomoc :)

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

ja widziałam takie dostawki i podobno się sprawdzają, sama nie miałam, ale uważam, że to może być przydatne, są takie modele, które wyglądają jak łóżeczka, mam nadzieję, że to Ci się sprawdzi, ja też spałam z moimi dziećmi w jednym łóżku, wiem, co to znaczy być niewyspanym:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Ulla

Ulla

ja nie korzystałam z takiego rozwiązania a jedynie wkładałam do łóżeczka i jednego i drugiego

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
happymom

happymom

Zobacz sobie na stronie Chicco - oni mają piękne łóżeczka dostawne Next2Me :) Dopasujesz do każdego łóżka, bo jest regulowana wysokość. Dla mnie duża zaletą jest to, że można ustawić lekkie nachylenie łóżeczka, np. przy katarku lub ulewaniu. Moja córa ulewała 7 mcy :/ No i fajnie, że ma kółka, możesz przesuwać sobie po całym mieszkaniu, żeby mieć na oku takiego maluszka :)

50734 happymom Kobieta, 29 lat, Kąkolewo
aga21

aga21

Dzięki dziewczyny za pomoc, w końcu wybraliśmy Chicco Next to me :) o tym co pisała happymom ;) Jest piękne, cudowne i w ogóle zakochana jestem :) Czekamy na maleństwo, ale już jest rozłożone i czeka na małego lokatora :)

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
Bestia Dzika

Bestia Dzika

O, właśnie chciałam Ci poradzić to łóżeczko - świetny wybór :) Też je mam i jedyne co mi się nie podoba to fakt, że odkryłam je dopiero przy drugim dziecku ;) Też nie chcieliśmy spać z dzieckiem w jednym łóżku, ale wstawanie w nocy jak tylko mały zakwilił dawało mi (no bo nie oszukujmy się, mąż nawet nie słyszał) w kość. Teraz jest super wygodnie, wystarczy sięgnąć ręką i pogłaskać, przyklepać, i oboje z małym śpimy dalej. Najpierw mieliśmy opuszczoną przegródkę, więc mały był jakby na przedłużeniu naszego łóżka. Teraz przegródka już jest podniesiona, żeby się już przyzwyczajał, że niedługo będzie na swoim. Tak to wygląda:

51143 bestia-dzika Kobieta, 38 lat, Warszawa
Patrycha12

Patrycha12

Takie łózko to fajna sprawa dopóki maluch jest mały i się nie wierci, starszy i tak potem ląduje u ciebie.

53715 patrycha12 Kobieta, 40 lat, Wrocław
etie

etie

My też mieliśmy Chicco Next2me i gdybym miała kolejne dziecko to również chciała bym mieć dostawkę - bardzo duża wygoda. W nocy miałam maleństwo na wyciągnięcie ręki, ono też czuło się bezpieczne czując naszą obecność. Każde z nas miało też swoje miejsce bez bez obaw, że dziecku będzie przy nas za gorąco lub, że go przygnieciemy. Łóżeczko jest na kółkach, więc w ciągu dnia gdy kładłam malucha na drzemkę, to podnosiłam wszystkie boki i przejeżdżałam łóżeczkiem do pokoju, w którym coś robiłam.

24105 etie Kobieta, 34 lata, Warszawa
zosiakropka

zosiakropka

Cześć! A w tym łóżeczku Chicco Next2Me materac nadaje się do conocnego spania? Nie jest jakiś za cienki, nieergonomiczny?

Chciałabym je kupić, ale boję się, jak wpłynie na kręgosłupek Maleństwa. Do klasycznych łóżeczek dobiera się materace i jest w czym przebierać. Nie wiem, jak jest z Chicco.

60718 zosiakropka Kobieta, 29 lat, Kraków