Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Szafa do sypialni

~Gosiaklan

~Gosiaklan

odnawiamy z mężem sypialnię i zależy nam do dobrych szafach do zabudowy tylko nie z żadnej sklejki bo to się rozlatuje teraz wszystko tak szybko a jeszcze jak dzieci 100 razy dziennie otwierają i zamykają to wiecie jak to jest, gdzie w Krakowie szukać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

no cóż warto zainwestować w stolarza i niech wykona tobie na zlecenie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Dziubala

Dziubala

Gosiaklan, macie już szafę? Kupiliście gotową czy robiliście na zamówienie?

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
agness

agness

Ja kupiłam szafę z kolekcji alabama w Gacie i jestem bardzo z niej zadowolona. Szafa pakowna z lustrem. My tez łóżko z tej samej kolekcji.

--

1087 agness Kobieta, 41 lat, lesna dolina
~simia

~simia

Kupiłam tam sypialnię, łózko i szafę, dobrałam też dodatki, narzutę, poduszki i trochę dekoracji do pokoju.

croolina

croolina

My kupiliśmy szafę robioną na wymiar i to zdecydowanie była dobra opcja. Wszystko nam się mieści, szafki i półki mamy rozmieszczone w taki sposób żeby nam to pasowało.

51191 croolina Kobieta, 31 lat, Kraków
kamyki_80

kamyki_80

My urządzaliśmy swoją sypialnie spontanicznie :)
mamy swój sprawdzony sklep internetowy i właśnie tam kupiliśmy wymarzoną szafę do sypialni <3 <br /> Jest duża, posiada wiele półek i całkiem dobrze wykonana.
Godna polecenia ;)

55408 kamyki-80 Kobieta, 38 lat, Warszawa
~papierowakulka

~papierowakulka

Naszą szafę wykonał z drewna zaprzyjaźniony z mężem stolarz, a mąż sam ją już wykończył tzn pomalował lakierem do drewna [reklama usunięta], zamontował zawiasy itd. To duzo lepsze rozwiazanie niz gotowce ze sklepu

beata.lisek

beata.lisek

Jeśli nie potrzebujesz szafy o niestandardowych rozmiarach to lepiej kupić gotową. Dobre sklepy mają opisane, z jakiej płyty jest zrobiona szafa. Stolarz wykona Ci ją drożej, a z tych samych materiałów. Gdy mi szafę robił stolarz, to źle wymierzył skrzydła i teraz mam przerwę 2 - 3 cm, ale wolę już to niż miesiąc prosić się o nowe skrzydła.

60883 beata-lisek Kobieta, 33 lata, Poznań
Madziaxo93

Madziaxo93 wpis edytowany

Ja robiłam u stolarza na wymiar według swoich preferencji. Równolegle były promocje na szafy pax i znajomy skorzystał. Obie szafy wyszły w porównywalnych cenach, ale uważam że jednak ta spod ręki stolarza jest solidniejsza :)

64018 madziaxo93 Kobieta, 26 lat, Olsztyn