Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Dywan do pokoju dziecięcego

Margeritka

Margeritka

Dziewczyny zastanawiam się nad dywanem typu shabby do pokoju dziecięcego, sprawdziłam opnie w necie i nie ma niestety dobrych, podobno włosy z niego szybko wypadają i ciężko z pielęgnacją, i przyczepia się do ubrań jak sierść kota, jakie macie opnie i doświadczenia w tym temacie? Co poza wykładziną możecie zaproponować mi do pokoju dziecięcego?

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

Dzięki dziewczyny, jeszcze pomyślimy, najbliższa ikea jest w Warszawie...u nas na wschodzie jeszcze nie ma, choć obiecują, że wybudują...

Dziubala

Dziubala

Margeritka, rozumiem. Swoją droga dziwne, że na wschodniej ścianie Ikea nie zbudowała swojego sklepu.
A ja dziś akurat byłam w Ikei :D. Jakbyś czegoś potrzebowała, to daj znać. Kupię i wyślę pocztą :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Margeritka

Margeritka

Dziubala u nas co jakiś czas słyszy się o budowaniu ikei i jeszcze nic z tego, ale ja myślę, że niedługo powstanie:) może z mężem się wybierzemy do ikei do Warszawy, zobaczymy:)

Dziubala

Dziubala

Margeritka, mam koleżankę forumową z Lublina i właśnie jeżdżą do Ikei w Warszawie, bo tam najbliżej.
Dla samego dywanu chyba nie warto się wybierać, ale jakbyś jeszcze coś miała do kupienia, to warto się zmobilizować ;)

--

Ulla

Ulla

ja mimo wszystko jestem zwolenniczką krótkowłochatych dywanów bo te z długim włosiem są milusie ale nie praktyczne do utrzymania czystości

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Dziubala

Dziubala

Ulla, a miałaś już dywan długowłosy? Mnie też się wydawało, że jest on problematyczny w utrzymaniu czystości, a szwagierka ma 2 (w salonie i w pokoju córki) i mówi, że tak samo się go odkurza jak krótkowłosy, hmm. Ja nie mam dywanów, więc nie mam punktu odniesienia ;)

--

Margeritka

Margeritka

u nas chyba będzie wykładzina zakończona jak dywan i nie na cały pokój, jeszcze zobaczymy