Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Urządzanie wnętrz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mamiani89

mamiani89

Pokój moich dzieci umeblowałam za pomocą kolorowej fototapety w postaci z ich ulubionych bajek :) to świetna opcja - można je szybko wymienić, materiał nie brudzi się i nie niszczy :)

50146 mamiani89 Mężczyzna, 30 lat, Poznań
agness

agness

Ja inspiracje często czerpię z Agaty. W ogóle podoba mi się, to że można u nich urządzić całe mieszkanie za całkiem nieduże pieniądze.

--

1087 agness Kobieta, 41 lat, lesna dolina
talvia

talvia

Dziewczyny u mnie w domu mam ogrzewanie podlogowe. Natomiast bylo robione 14 lat temu.. dlatego nie mamy wielu fajnych funkcji o jakich mowicie.. rowniez w niektorych pokojach jest zimniej, bo przy normalnym ogrzewnaiu ( nie grzaniu na maksa) nie daje rady..
Ale slyszalam, ze te nowe juz sa duzo lepsze, wiec generalnie polecam.

50384 talvia Kobieta, 30 lat, Wrocław
~Jagooda

~Jagooda

Ja wprowadzam właśnie zmiany w swoim mieszkaniu, w końcu trzeba czasem zaszaleć i zrobić kapitalny remont, bo już strach na to wszystko patrzeć :P Zastanawiam się nad meblemi modułowymi bo sporo dobrego słyszałam na ten temat, że funkcjonalne i idealne do zmian. Poza tym ładnie wyglądają. Któs z Was ma jakieś doświadczenie z tego typu meblami? Mógłby coś polecic? :)

Dziubala

Dziubala

Jagooda, lubię oglądać meble modułowe, ale nie zdecydowałam się na ich kupno, bo jak przyszło co do czego, to żaden model mnie nie satysfakcjonował, w sensie jakości wykonania i kończyło się na meblach na zamówienie ;). Ale życzę ci, żebyś miała lepsze doświadczenia z kupnem :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Nico

~Nico

Ja szukam inspiracji głównie w internecie. Przeglądam blogi, katalogi a czasem gazetki z ofertą sklepów które dostaję do skrzynki;)

~Kinja

~Kinja

Ja zdecydowałam się na meble modułowe i nie żałuję. Przy układzie mieszkania które maja sprawdzają się znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu:)

~Dija

~Dija

Mam nieco inne pytanie odnośnie meblowych zakupów. Wolicie zamawiać przez internet czy zaopatrywać się w salonach?

~Kajkaa

~Kajkaa

W salonach. Nie zaryzykowałabym zakupów "w ciemno". W necie tylko sprawdzam oferty sklepów;)