Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Klosze nad stół do jadalni

Margeritka

Margeritka

Potrzebuję jakieś klosze nad stół do jadalni, to miejsce to także miejsce mojej pracy, więc oświetlenie musi padać prosto na stół i nie ma za bardzo pomysłów, jak to wszytko pogodzić, estetycznie, też, inne oświetlenie w tym pokoju do duży biały klosz jak spodek w mlecznym kolorze, lampa koło kanapy też biała, więc teraz tu decydować się na jakiś kolor, czy na biało? Będę wdzięczna za każdą propozycję

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

czerwonykapturek

czerwonykapturek

W hipermarketach są fajne lampy wiszące, mają nowoczesny styl a nie są mega drogie, takie jak to w różnych wersjach kolorystycznych http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-kral,p208364,l956.html

Taką wybralam do kuchni. Ważne aby lampa nad stół wisiała na odpowiedniej wysokości i żarówka zbyt nie wystawała bo będzie razić w oczy.

Pozdrawiam

41456 czerwonykapturek Kobieta, 38 lat, Warszawa
Margeritka

Margeritka

bardzo dziękuję za propozycję, byliśmy niedawno w tym sklepie i widzieliśmy te klosze (albo podobne?), ale tam jest taki wybór, że nie potrafiliśmy zadecydować, ale będę to miała na uwadze:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
eljaklaura

eljaklaura

Tylko zwróć uwagę na taką rzecz... chociaż nie wiem jak to sprawdzić i od czego zależy... w każdym razie czasami w czytelniach są takie lampy zawieszone nad stolikami i mnie np bardzo denerwuje bo to światło mi się odbija w ksiązce, w stoliku, ogólnie beznadziejnie pada, więc moze to nie powinno być tak centralnie nad stołem? Nie wiem, nie znam sie, ale dzielę obserwacjami :)

54427 eljaklaura Kobieta, 35 lat, Szczecin