Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Zewnętrzne rolety do domu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anaaa

anaaa

nam też mażą się takie rolety zewnętrzne szczególnie na piętrze domku gdzie w lecie upał niemiłosierny jest ale na razie za droga dla nas ta przyjemność..ale mam nadzieję, że kiedyś się uda :D

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
nikawa

nikawa wpis edytowany

Rolety zewnętrzne miałam w rodzinnym domu i bardzo polecam. Gdy dzieciaki jadą do babci, to mają przedłużony sen, bo myślą, że wciąż jest noc :D
Jeżeli chodzi o elektryczne rozwiązanie, to warto sprawdzić, czy jest opcja 2w1. Pilot i zdalne sterowanie brzmi ciekawie, ale niestety trzeba wziąć pod uwagę awarię prądu, co się zdarza. Znam osoby, które przez pół dnia nie mogły podnieść rolet z powodu braku prądu. A wówczas cały dzień jest ciemno w domu. Trzeba się wspierać świeczkami ;)

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
Ulla

Ulla

super dziewczyny dzięki za wszystkie informacje

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
astridia

astridia

Ile razy ma sie awarie pradu w domu :)
Ja mam takie zaluzje i to jest najlepsze co moze byc!
Nie dosc, ze czlowiek sie czuje duuuuzo bezpieczniej, bo takie rolety sa antywlamaniowe to jeszcze mozna spac o kazdej porze dnia i nocy!
Polecam najbardziej na swiecie! :)

50259 astridia Kobieta, 33 lata, Katowice
Antonina019

Antonina019

ja też się właśnie zastanawiam nad zamontowaniem takich rolet bo słyszałam dużo pozytywnych opinii

53559 antonina019 Kobieta, 34 lata, Ruda Śląska
serdecznica

serdecznica

Jako ochrona antywłamaniowa super tylko że strasznie ciemno w domu jak się zasłoni, sprawdza się jak masz migrenę albo kaca :D ale nie sprawdza jak trzeba wstać bo już dzień a tak się dobrze śpi w ciemności

54315 serdecznica Kobieta, 40 lat, Mysłowice
~milenax

~milenax

Warto jak najbardziej warto się zdecydować na takie rolety, to nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, ale po prostu zimą jest cieplej. W drutexie znajdziecie dobre jakościowo rolety adaptacyjne i nakładane.