Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Dodatki do domu online

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pinkypie

pinkypie

Ja 90% dodatków w domu i mebli mam z Ikea...
Jednak to styl który mi pasuje...
Czasem zachodzę też do PEPCO, oraz BRW, albo Agata Meble...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

45279 pinkypie Kobieta, 33 lata, Grójec/Warszawa
~10 tydzien

~10 tydzien

Dodatki to teraz w każdym sklepie mają z wyposażeniem wnętrz, jak się szuka czegoś oryginalnego to najlepiej na targi staroci zaglądać.

pinkypie

pinkypie

Pod warunkiem, że ktoś lubi starocie w domu.... ;-)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

45279 pinkypie Kobieta, 33 lata, Grójec/Warszawa
basiami1

basiami1

Stawiam na Ikea, takie z nas pokolenie Ikea ;) cena zawsze jest tam na plus, i jest w czym wybierać. Owszem pół Polski ma te same meble i dodatki, ale szczerze - komu to przeszkadza?

43617 basiami1 Kobieta, 34 lata, Poznań
adanawrotna

adanawrotna

Hejka, u mnie bardzo podobnie. Wszelkiego rodzaju dodatki i drobiazgi do mieszkania jednak wolę obejrzeć osobiście w takich na spokojnie w C.H. Home&You czy SweetHome, bo jednak ekran komputera potrafi nieźle zniekształcić rzeczywistość :) Mebelki również mimo że zamawiam w Ikea i oglądam przez stronę to ostatecznie jeszcze muszę odwiedzić sklep w Jankach aby się upewnić. No i chyba tyle :)

--

Piękno wymaga czasu a czasu mamy bardzo niewiele :)

60597 adanawrotna Kobieta, 27 lat, Warszawa
loli33

loli33

Ja wszystkie dodatki do kuchni np. i wszelkie garnki kupuję na stronie https://naczynia.olkusz.pl/ zawsze załapę się na darmową wysyłkę i paczka szybko do mnie dociera. Ceny mają umiarkowane ale produkty te co zamówiłam wszystkie mogę powiedzieć, że są wysokiej jakości. Ładnie, precyzyjnie wykonane także mogę polecić :)

60474 loli33 Kobieta, 34 lata, Bydgoszcz
Ela78

Ela78

A kto używa porcelany na co dzień ? Bo ja urządzam kuchnie i kupuję zasadniczo wszystko nowe. Myślałam o komplecie porcelany bo bardzo ładne są tutaj https://urodastolu.pl/ . Chciałabym jej używać na co dzień jak również od święta to wiadomo. Wtedy muszę mieć dwa komplety takie same, by to ładnie wyglądało . Ktoś ma w domu porcelanę i używa jej normalnie ?

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
m_drzewiecka_00

m_drzewiecka_00

Większość dodatków w domu staram się robić sama bądź je przekształcać tak, aby pasowały do wnętrza. Wtedy mam wrażenie, że lepiej pasują, ładniej się prezentują i są po prostu takie moje... :) Ale niestety niektórych rzeczy nie przeskoczę i kupić gotowe muszę, np. dywan, ale... niektóre są tak zachwycające [reklama usunięta] i za żadne skarby świata nie chciałabym go zmieniać.

61250 m-drzewiecka-00 Kobieta, 39 lat, Łódź
Angelka22cc

Angelka22cc

Ze sklepów stacjonarnych najczęściej kupuję takie rzeczy w Pepco. A z internetowych na fabrykaform.

60140 angelka22cc Kobieta, 25 lat, Katowice