Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Dodatki do domu online

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

ja nie kupuję na necie, tylko jak wchodzę do sklepu i widzę co mi się podoba to kupuję

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
NATKA08

NATKA08

ja podobnie jak Ula muszę coś zobaczyć, dotknąć nie szukam takich rzeczy w necie

30066 natka08 Kobieta, 41 lat, blisko Warszawy
adasaga3

adasaga3

zdarza mi się kupować jakieś "duperele" do domu w Pepco. Ładne i przede wszystkim niedrogie. Lubię też "butik" jaki jest u nas w Agacie. Podobają mi się rzeczy w Johnny Janosiku. Raz na jakiś czas jestem w Ikei i tam też kupuję różne elementy dekoracyjne do kuchni, salonu, łazienki. Żadnego sprawdzonego sklepu online, niestety, nie znam.

39504 adasaga3 Kobieta, 38 lat, Racibórz
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ja sporo rzeczy kupuję przez Internet i powiem szczerze, że czasami wolę w ten sposób kupować. Pamiętam, jak chciałam kupić w zestawie bieżnik na ławę w salonie i obrus na duży stół w jadalni. Oba pomieszczenia są ze sobą połączone i zależało mi, żeby był to komplet. Jak już wypatrzyłam w Home&You fajny bieżnik, to nie było takiego obrusu. Jak znalazłam z kolei obrus, to okazało się, że nie ma takiego dużego wymiaru, a o bieżniku mogę zapomnieć. Wygooglowałam sobie to, czego potrzebowałam w sieci i znalazłam sklep, w którym miałam to, co chciałam. Ładnie wykończone obrusy, materiał świetnej jakości, dokładne zdjęcia na stronie, opinie innych klientów. Zamówiłam, paczkę przywieźli, zapłaciłam, jestem zadowolona. Obawiam się, że do tej pory bym szukała obrusów w sklepach i nic bym nie znalazła.

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
nikawa

nikawa

Dodatki do domu to przede wszystkim IKEA. Dodatkowo polecam sklep "Home & You". Towar mają bardzo ciekawy, elegancko, świetnej jakości. Przyznaję, że ceny bez promocji mają wysokie. Ale mają bardzo fajne promocje. Często 50-70%. Często z nich korzystam robiąc prezenty świąteczne.

35628 nikawa Kobieta, 33 lata, P
adasaga3

adasaga3 wpis edytowany

O właśnie, Nikwa, przypomniałaś mi o tym sklepie. Mam na myśli Home & You. Też lubię robić tam zakupy. Poza tym można tam kupić bony podarunkowe, to dobra opcja jeśli nie wie się co kupić jakiejś osobie na prezent. A tam każda kobieta znajdzie coś ładnego do domu.

39504 adasaga3 Kobieta, 38 lat, Racibórz
~Oliffka

~Oliffka

Wszystkim zainteresowanym stylem retro, shabby, ale też tym, którzy chcą poszukać czegoś niecodziennego do swojego domu - polecam Dekoracje domu. Dodatkowo na ich koncie facebookowym mozna znaleźć wiele ciekawych inspiracji.

nikawa

nikawa

adasaga3
O właśnie, Nikwa, przypomniałaś mi o tym sklepie. Mam na myśli Home & You. Też lubię robić tam zakupy. Poza tym można tam kupić bony podarunkowe, to dobra opcja jeśli nie wie się co kupić jakiejś osobie na prezent. A tam każda kobieta znajdzie coś ładnego do domu.

Zgadzam się. Ostatnio nawet zastanawiałam się na prezentem w postaci bonu do tego sklepu. Ostatecznie sama coś wybrałam, bo były rabaty (-70%)

35628 nikawa Kobieta, 33 lata, P
Marynia1234

Marynia1234

Ja też kupuję dodatki online, ale w mniej znanych sklepach. Dzięki temu nie urządzam mieszkania jak wszyscy ;) Jest inne - po prostu moje - i to mi się w nim najbardziej podoba ;)

41444 marynia1234 Mężczyzna, 0 lat