Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Na pewno wygodne. ;) Jeśli materac jest sprawdzony, to nie warto go wymieniać, tylko 'odświeżyć'. Mnie podobają się łóżka w takim stylu:

• jakie-loze-polecacie-do-sypialni_52768.jpg
27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
janusia0

janusia0

Mi to się marzy łóżko wodne, ale niestety na razie mogę tylko o tym pomarzyć :) Na razie zainwestowałam w dobry materac, bo nasz stary doprowadzał mnie do bólu pleców :)

53986 janusia0 Kobieta, 28 lat, Poznań
Super Sofa

Super Sofa

Sen jest podstawą regeneracji organizmu, a drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Polecamy solidne łóżka drewniane, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, bezsęcznego drewna bukowego, dębu lub jesionu.

Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl

52947 super-sofa Mężczyzna, 39 lat, Gorzów Wlkp.
Super Sofa

Super Sofa

Wybierając łóżko zwróćmy uwagę przede wszystkim na jego jakość, ponieważ wysoki poziom wykonania wpływa na komfort codziennego użytkowania. Kolejnym ważnym elementem jest wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy zarówno łóżka tapicerowane, jak i drewniane - najczęściej wykonane z dębu, buku lub jesionu.

Szeroki wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli na znalezienie łóżka dopasowanego do naszych potrzeb i oczekiwań. Dopracowane wykończenia tapicerskie powodują, że całość doskonale się prezentuje i może stanowić centralny punkt każdej sypialni.

Pozdrawiamy serdecznie,
Super-Sofa

52947 super-sofa Mężczyzna, 39 lat, Gorzów Wlkp.
~mamona

~mamona

my mieliśmy łóżko takie typowe - stelaż i materac, ale u nas sie nie sprawdziło, chyba ze względu na gabaryty małżowina... Chłop jak dwa dęby, a ja - 50 kg, więc różnica w samej wadze ogromna. Zawsze każdy materac był po jego stronie wygniecony, po mojej - wybrzuszony. Byliśmy kiedyś u ciotki w usa i u nich modne są takie łóżka wysokie, z zagłówkiem itd (wysokie w takim sensie, że materac jest wysoko nad podłogą). Spaliśmy na takim cały pobyt - niebo a ziemia. W kraju kupiliśmy takie http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-997-41-skoropodobne i ono właśnie ma w zestawie specjalny materac, on jest w środku podzielony jakoś tak, że się nie wygniata pod takim zestawem jak ja i małż. Bałam się, że jak wstawimy takiego kolosa do sypialni to się zrobi - choćby optycznie - mniej miejsca, celowo wybraliśmy białe z ekoskóry. I w sumie jest ok, choć trochę przestrzeni zabrało to łóżko. tak więc, jeśli macie dużą różnicę wagową ze swoimi połowicami to: 1. łóżko ze skrzynią, 2. materac ze strefami :D

Kalini

Kalini

Fajne łóżka mają w ofercie sklepu http://www.vieridivani.pl Siostra tam niedawno u nich kupowała i jest naprawdę wygodne a to tego piękne. Musiałabym się tylko dopytać, czy materac też stamtąd, ale z tego co pamiętam, to tak :)

51984 kalini Kobieta, 31 lat, Świecie
~koralina5

~koralina5

My ostatnio zakupiliśmy łózko plus materac w Agacie. Powiem wam, że naprawdę mega wygodny jest, od razu człowiek się lepiej wysypia

mamaweronika

mamaweronika

My kupiliśmy cała sypialnie w BRW model Anticca i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

55775 mamaweronika Kobieta, 29 lat, Katowice
alicja13

alicja13

w związku z tym, że wynajmujemy niewielkie mieszkanko, a dzidzia w drodze, nie stać nas było na drogie meble do sypialni...
postawiliśmy na sprawdzoną firmę, zakupiliśmy zestaw za przystępną cenę :)

• jakie-lozko-do-sypialni-polecacie_60848.jpg
55409 alicja13 Kobieta, 31 lat, Poznań
tolii

tolii

Ja też nie miałam za dużo pieniędzy na łóżko bo robiłam duży remont.Znalazłam bardzo fajne,nowoczesne i niedrogie w beata-meble.Polecam cena i jakość super

• jakie-lozko-do-sypialni-polecacie_60856.jpg
47498 tolii Mężczyzna, 47 lat, Kraków