Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~inna matka

~inna matka

a kto Cię zmusza do kupienia łóżka, ktoś Ci grozi , że musisz? Chyba chcesz, a to jest różnica. Na materacu na podłodze też można spać.

~Ditttaa

~Ditttaa

Polecam przejść się do salonu i wybrać. Nie radze kupować przez internet bo różnie się to może skończyć. My ostatnio kupiliśmy łóżka, jestemy bardzo zadowoleni z tej zmiany:)

~SuperPowerGirl

~SuperPowerGirl

Ja kupiłam łóżko przez internet i dostałam materac gratis :) Jest super wygodne i ogólnie z mężem jesteśmy zadowoleni z zakupu. Teraz zamówiliśmy meble do salonu i czekamy, aż przywiozą. Lubię takie zmiany :)

~SylvkaFitka

~SylvkaFitka

Ja byłam w salonie roglądając się za nowymi meblami i zobaczyłam łóżko w którym sie zakochałam :P Kupiłam je ale przez internet bo jednak było zdecydowanie taniej. Z meblami zrobiłam podobnie. Super sprawa bo udało mi się troche na remoncie zaoszczędzić a wyprzedaże już za niedługo ;)

~Amelin

~Amelin

No jasne, że materac jest najważniejszy w łóżku - przecież na ładnych nóżkach czy krajach spać nie będziesz :P
Jak dla mnie kupowanie w sieci jest najwygodniejsze, choć faktycznie przed kupnem lepiej zobaczyć meble na żywo.
Ciekawe, czy dożyjemy czasów, że będziemy mogli sobie urządzić wirtualny spacer po naszym pokoju i dopasować meble, a dopiero później kupić :D

Julija

Julija

Kupcie sobie solidne drewniane łóżko takie jak na zdjęciu. Do tego bonelowy albo kieszonkowy materac. I spać można dowoli:)

48817 julija Kobieta, 32 lata, Zielona Góra
basiami1

basiami1

Nad łóżkiem zawsze stawiam wyżej materac. Nigdy bym nie pomyślała, że to właśnie dzięki niemu zacznę się wysypiać, nie będzie mnie bolał kręgosłup i głowa. My zdecydowaliśmy się na zwykłe łóżko, ale bardzo dobry materac. To na prawdę ważne :)

43617 basiami1 Kobieta, 34 lata, Poznań
tolii

tolii

Masz racje - obicie łóżka czy kanapy jest bardzo ważne.Im lepsza tkanina tym dłużej mebel będzie wyglądał ładnie.Ja kupiłam łózko tapicerowane w firmie [reklama usunięta] i wybrałam tkaninę zmywalną.Przy dzieciach i zwierzętach w domu super się sprawdza.Łóżko wygląda pięknie i czysto.Przy okazji wybrałam bardzo dobry materac w rozsądnej cenie,ponieważ mają dużo promocji na materace przy zakupie łóżka.Polecam

47498 tolii Mężczyzna, 47 lat, Kraków
~saraaa

~saraaa

Każdy wybiera sobie łóżko aby pasowało do wnętrza, ale faktem jest że materac odgrywa najważniejszą role w sypialni i nie warto na nim oszczędzać. [reklama usunięta]

Patrycha12

Patrycha12

Ja zanim się zdecydowałam na kupno łóżka a wiadomo że to inwestycja na lata i też inwestycja w nasze zdrowie to starałam się przemyśleć wszystkie za i przeciw jeśli chodzi o rozmiar i rodzaj materaca [reklama usunięta]. Potem udałam się dopiero do salonu z meblami i kupiłam łóżko z którego jestem bardzo zadowolona.

53715 patrycha12 Kobieta, 40 lat, Wrocław