Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kamposik

~kamposik

Łóżko? Klasyczne, sypialniane, ale bez stelaża - kupcie oddzielnie, bo tak w pakiecie są fatalne. Na abcsypialni.pl dokupiliśmy stelaż elastyczny za kilka stówek i to nam faktycznie dało wygodę. Materac kosztował ponad tysiąc, ale jest porządny ;-)

~Marcin38

~Marcin38

Mnie się wygodnie zamawiało łóżka internetowo przez portal www.poprostulozka.com.pl. Czas oczekiwania na zamówienie jaki mają napisany na stronie pokrywa się z rzeczywistością. Do tego podobał mi się kontakt ze sklepem, gdzie cały czas byłem informowany jak się sprawy mają i na kiedy mam się spodziewać ekipy monterów z łóżkiem.

~ewelina546

~ewelina546

Duże....to przede wszytskim i porządne, aby posłużyło na lata. Bardzo fajne łózka i solidne widzialam tutaj http://e-materace.pl/pl/c/Lozka/122 Za ok 1500zł kupisz już na prawdę fajne łózko z dobrego materiału. Wybór w tkaninach bardzo duży, na pewno dobierzesz coś tak, aby pasowało do Twojego wnętrza.

ala667

ala667

hej ja kupiłam ten model lozka-materace.pl/pl/p/Lozko-APOLLO-RELAX/1238 i to był fantastyczny zakup polecam je każdemu:) bo jest bardzo wygodne i komfortowe:)

44618 ala667 Kobieta, 35 lat, Rzeszów
scooby

scooby

Niedawno zamówiłam łóżko do sypialni z Agaty, ale niestety nadal na nie czekam... Jak już będzie to zrobię zdjęcie i tu wstawię.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
~wodna

~wodna

Materace to trzeba przetestować i dopasować do swojej wagi.

anaaa

anaaa

zgadzam się z wodna .. zamawiałam przez internet .. niby średnio twardy miał być a okazał się być bardziej pod miękki pomimo, że ja raczej z tych osób przeciętnej budowy i wagi.
Teraz myślę aby kupić matę kokosową albo sam kokos i wsadzić w pokrowiec aby utwardzić bardziej.

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
Margeritka

Margeritka

dokładnie materac jest najważniejszy, musi być wygodny i dobrany do wagi:) ja mam taki, choć czasem wydaje mi się za miękki

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin