Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

annam

annam

Dla mnie im bardziej tradycyjne łóżko czy mebel tym bardziej moge zaszaleć w kwestii dodatków. Ja mam zwykła drewniana ramę-czarną dlatego, ze sypialnia jest jasna. Co do materaca tu proponuje nie oszczędzać jednak bo to jest bardzo ważne na czym człowiek śpi.

38362 annam Kobieta, 38 lat, warszawa
~Weronika Fojcik

~Weronika Fojcik

Najlepiej dopasować do całego stylu sypialni. Nie lubię mieszania stylów, sama staram się raczej urządzać wszystko tak, by do siebie pasowało i stanowiło spójną całość. Tą stronką - http://www.pomyslnawnetrze.com/kategoria/sypialnia możecie się sugerować. Możecie też u nich zamówić niektóre elementy.

artur558

artur558

witam
ja z żoną też długo szukaliśmy odpowiedniego łóżka a te w sklepach stacjonarnych były bardzo drogie i w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z usług sklepu online:) Zobacz sobie ofertę sklepu nasze-materace.pl My byliśmy bardzo zadowoleni:)

42414 artur558 Mężczyzna, 32 lata, Rzeszów
paulina33

paulina33

hej
ja popieram kolegę wyżej . Zakupy online są zdecydowanie lepsze szczególnie jak się nie ma czasu chodzić po sklepach. Ja natomiast zamawiałam łózko tu lozka-materace.pl i powiem uczciwie że jest to na prawdę dobry sklep:)

42416 paulina33 Kobieta, 31 lat, Rzeszów
Ogrodolandia

Ogrodolandia

My znaleźliśmy w sklepie stacjonarnym za 700 zł łóżko z litego drewna sosnowego. Proste, bez zbędnych kurzołapnych ozdobników, dosyć duże. Doupiliśmy porządny materac i cieszymy się tym łóżkiem już kilka lat.

42450 ogrodolandia Kobieta, 34 lata, Chojnice
~anna8

~anna8

do sypialni najlepsze jest drewniane łóżko z szerokim materacem. Bardzo podoba mi się ta aranżacja
Proste łóżko, drewniana komoda i ciekawe dodatki.
Przy wyborze łózka najważniejszy jest materac. Warto zainwestować w coś co posłuży nam na lata i będzie odpowiednia dla naszego kręgosłupa i pleców

~Sylwia33

~Sylwia33

Polecam materace i łóżka ze sklepu Fest -www.fest-materace.pl. Jakość nie do podrobienia, dużo renomowanych marek i kompleksowa obsługa – transport, wniesienie mebli, doradztwo.