Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Plafony do salonu - jakie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~koralinna

~koralinna

Ja też mam niskie pomieszczenia i wszędzie zamontowałam plafony. Sprawdzają się super, w kuchni mam taki, że mogę sterować kierunkiem oświetlenia, a w pozostałych pomieszczeniach proste [reklama usunięta]. Nie zapłaciłam dużo, a wyglądają bardzo efektownie :)) a gderaniem teściowej się nie przejmuj!! ;)

~aszkaa

~aszkaa

Jak oświetlenie do salonu to może coś nowoczesnego? Ja myślę teraz o lampie 3 d activejet, może ktoś ma i wie czy daje mocne światło? Wygląd jest ważny ale martwię się czy takie światło nie będzie zbyt słabe i nie komfortowo będzie przy nim cokolwiek robić.

veronea

veronea

Jeżeli masz niski salon warto zainwestować w lampy, które oświetlą także sufit. Także nie kupuj zamkniętych kloszy. Plafony, albo żyrandole, które mają odsłonięte żarówki to będzie najlepszy wybór.

59014 veronea Kobieta, 35 lat, Poznań
Ekotechnik24

Ekotechnik24 wpis edytowany

Plafony sufitowe to świetne rozwiązanie w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w niskich pokojach. Zabierając nie wiele miejsca plafon potrafi świetnie oświetlić przestrzeń w której jest zamontowany. Szczególnie dobrym pomysłem zwłaszcza biorąc pod uwagę niższe koszty zużycia energii elektrycznej jest zakup plafonu LED. Jednak kupując taki plafon upewnijcie się wcześniej czy jest on naprawialny w okresie pogwarancyjnym. Mimo, że wydaje się to oczywiste często wcale tak nie jest.

59284 ekotechnik24 Mężczyzna, 49 lat, Wrocław
Flofek

Flofek

Ja jakoś nie jestem przekonany do plafonów. Jeżeli jest to rzeczywiście niskie pomieszczenie to raczej uderzałbym w oświetlenie stojące [reklama usunięta] będzie to wyglądać oryginalniej.

59649 flofek Mężczyzna, 30 lat, Konin
mariolka887

mariolka887

Ja zdecydowałam się w swoim salonie na reflektor na szynie. Jest to bardzo praktyczne, ale i stylowe. Bardzo fajnie komponuje się z moimi dodatkami oświetlając całe pomieszczenie. Zamontowałam z nim żarówki led i wszystko wygląda bajecznie :)

61579 mariolka887 Kobieta, 34 lata, Poznań
joasialew

joasialew

plafony to zdecydowanie dobry pomysł :) mi się wydawało że to zbyt "proste" lampy i przez to nudne, ale w tym sklepie gdzie kupowałam mieli ogromny wybór i udało się znaleźć śliczne lampki :) spójrzcie jakie piękności z kryształkami:

• plafony-do-salonu-jakie_74398.jpg
64116 joasialew Kobieta, 36 lat, Toruń
~zuzanna212

~zuzanna212

Też mi się bardzo podobają. Ciekawie wyglądają też plafoniery led z czujnikiem ruchu, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. zamontowaliśmy takie dopiero niedawno, ale już teraz nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniego rozwiązania.