Skocz do zawartości
Forum

Okno, karnisze szynowe i szałowe zasłony


Rekomendowane odpowiedzi

hej
obejrzcie same karnisze szynowe Karnisze szynowe KS - Gamastyl
główna zaleta
-jego wszechstronność pozwala wyginać szynę w dowolne kształty (koła, łuki, wykusze, trójkąty, półkola, w płaszczyźnie pionowej i poziomej).
-nie ma łączeń więc np zasłony można dać na jedną str okna

super zasłony i nietylko
Karnisze szynowe KS - Gamastyl
Karnisze szynowe KS - Gamastyl
Karnisze szynowe KS - Gamastyl

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia4012

A ja musze znaleźć coś na okno w pokoju syna:( Okno jest dachowe. Nie chce tradycyjnej rolety. Takie okna musiały być, bo mi się najbarzdiej podobały. Poza tym są drewniane, nie wpuszczają hałasu z ulicy do pokoju i sa wykonane z najlepszych profili. jak mi synek bedzie traskał oknem to sie przynajmniej nie rozpadnie. Tylko co na to okno mu załozyć, żeby mu słońce rano do oczu nie świeciło?

Odnośnik do komentarza

Hej, właśnie jestem świeżo po instalacji karniszy elektrycznych u siebie w domu. Brałam pod uwagę zakup w sieciówce m.in. wchodziła w grę znana wszystkim Ikea ale z uwagi na świetną ofertę jaką dostałam od jednego sklepu z Sulejówka postanowiłam udać się tam osobiście i jestem bardzo zadowolona.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio też myślę o zainwestowaniu w nowe zasłony okienne do mojego mieszkania. Zupełnie nie mogę się jednak zdecydować, co wybrać. Szukałam już kilku rozwiązań i najbardziej podobają mi się jednak żaluzje, może pionowe, zwłaszcza w formacie na wielkie okna. Wyglądają zupełnie jak przepiękne zasłony Wrocław [reklama usunięta] stał się ostatnio dość zaludniony i chciałabym jak najwięcej prywatności w moich pomieszczeniach. Z okien jednego budynku można praktycznie patrzeć w okna drugiego. A na parterze zwłaszcza. Z drugiej strony nie chcę tracić dostępu do słońca i naturalnego światła, bo to nadaje cudowny klimat pomieszczeniu. I takie zasłony na okna wydają mi się najbardziej odpowiednie. Można swobodnie ustawiać lamele według potrzeb. Żaluzje mają mnóstwo kolorów i różne materiały, więc dobrałabym coś do wystroju. A utrzymanie czystości pewnie byłoby o wiele łatwiejsze niż przy firankach itp.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...