Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Kuchnia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sysia21

~Sysia21

Witam Was Panie. Bardzo ucieszyłam się z Waszego tematu. Jest on dla mnie na czasie bo wykańczamy domek. Kuchnie mam zrobiona, narazie bez żadnych dodatków. Jeśli uda mi się wstawić zdjęcia poprosze Was o porady i opinie. Pozdrawiam cieplo.

Dziubala

Dziubala

Sysia21, czekamy na fotki i też pozdrawiamy :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Sysia21

Sysia21

To nasza kuchnia, meble są z płyty mmam, robione na zamówienie. Znalazłam zdjęcia kuchni z czasu jak były meble montowane. Jeśli jakość zdjęć będzie zła zrobię nowe. Meble są ustawione w kształt litery L.

• th_kuchnia_30295.jpg
  • th_kuchnia_30296.jpg
45708 sysia21 Kobieta, 34 lata, Małopolskie
Sysia21

Sysia21

Zastanawiam się czy nie dołożyć szafki pod powałe na tej ścianie co lodówka. Mam dylemat co zrobić z oknem, jaka firana i roleta . Okno jest na ddrogę, a droga jakieś 10-15 m od domu.

45708 sysia21 Kobieta, 34 lata, Małopolskie
Margeritka

Margeritka

ja nie mam foranki w kuchni, tylko roletę dużą o zazdrostki, dla mnie to dobre rozwiązanie, okno mam od północy, więc każdy promień światła jest dla mnie ważny

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Dziubala

Dziubala

Sysia, mnie się firanki w kuchni nie podobają ;). Dałabym roletę albo żaluzje :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Margeritka

Margeritka

ja też jestem zadowolona z zazdrosek, bo szybko się piorą i prasują

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
basiami1

basiami1

Ja jestem na "nie" jeśli chodzi o firmanki/zazdroski w kuchni. Nawet z dobrym okapem wydają mi się wiecznie brudnawe i jakieś takie... niehigieniczne. Co do wykończenia, ktoś mi ostatnio polecał te kafelki: https://www.mozaikowe.pl/6-plytki-ceramiczne - akurat w moim przypadku do łazienki - i uważam że są po prostu świetne, również do kuchni, choćby jako panel nadblatowy. Nareszcie coś nietypowego, zwłaszcza te małe mozaiki urocze :)

43617 basiami1 Kobieta, 34 lata, Poznań