Maluchy

Termometr dla dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Magda_z_lasu

Magda_z_lasu

Ja używam termometru Braun Termoscan, mierzy temperaturę w 2 sekundy w uszku maluszka. Jest rewelacyjny, nigdy nie przekłamuje, używamy go od roku i ciągle działa niezawodnie.
Trochę kosztuje ale jest wart swojej ceny.
http://www.ceneo.pl/647229

36674 magda-z-lasu Kobieta, 34 lata, bm
InhalatorDlaDzieci

InhalatorDlaDzieci

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzi się tutaj zwykły,tradycyjny termometr dla dziecka,nie musi być bezdotykowy,ogólnie termometr dla dziecka nie zawsze wydaje się taki "straszny".

37172 inhalatordladzieci Kobieta, 34 lata, Warszawa
Agito.pl

Agito.pl

Dla dziecka doskonale sprawdzi się termometr Braun IRT 4020. Nadaje się idealnie dla niemowląt i małych dzieci ponieważ pomiar dokonywany jest w ciągu 1 sekundy. Pomiaru dokonuje się w uchu. Urządzenie ma także funkcję zapamiętywani wartość ostatniego pomiaru. Posiada też nakładkę chroniącą przed uszkodzeniami podczas przechowywania oraz 21 wymiennych kapturków ochronnych, co sprzyja higienie.

37565 agito-pl Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
cutiron

cutiron

Wiem tylko tyle, że należy unikać tych rtęciowych, których i tak już chyba nawet nie można zakupić.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
gwiazdka0

gwiazdka0

My aktualnie posiadamy termometr elektroniczny. Przykładasz do czoła i za kilka sekund już widać jaka dziecko ma temperaturę. ALE WYDAJE MI SIĘ ŻE TE ZWYKŁE TERMOMETRY POD PACHĘ BYŁY DOKŁADNIEJSZE

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
~kukusia

~kukusia

szybki elektroniczny :) ja nie udam za bardzo tym bez kontaktowym. Mamy z gerathermu rapid i daje spokojnie radę. mierzy szybko, nie ma różnic miedzy pomiarami. no i jest odporny - spadł mi już parę razy, a dalej działa. no i cena korzystniejsza, bo kupiłam go za niecałe 20 zł, a dobry bezkontaktowy to stówka najmniej.

Margeritka

Margeritka

z tymi termometrami elektronicznymi jest tak, że trzeba mierzyć temperaturę trzy razy i wybrać z tego średnią, inaczej pokazuje, gdy jest przyłożony do czoła, inaczej gdy do skroni, ja jak mam wątpliwości, upewniam się rtęciowym

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~magda.luty

~magda.luty

Ja używam termometru 5w1 MultiTemp SANITY. Jest rzeczywiście multifunkcjonalny, bo nawet mleko w butelce mogą sobie zmierzyć za jego pomocą, jaką ma temperaturę. Bardzo się przydaje zwłaszcza jak ktoś ma małe dzieciątko.

~olinek1

~olinek1

mam z babyono z electro.pl bezdotykowy termometr. Jestem z niego zadowolona bo dokładnie odczytuje temperaturę i jest szybki w jej mierzeniu - nie czekam długo aż się załączy, zmierzy, przeliczy itp. Wszystko trwa chwilę.