Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po drzemce :) czy Wy tez macie teraz takie spadki formy i senność Was ogrania momentalnie? Kot mnie obudził, żeby sie nim zająć, a teraz sam już śpi.

Też zrobiłam ten test
Wynik: Na 43% będzie to chłopczyk. Na 57% będzie to dziewczynka.
a wg usg to chłopak będzie ;) może nawet włochaty bo tez mam wieczorami zgagę, hehe

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

witam wieczorowo..
my dziś w drodze pół dnia bo jezdziliśmy za autkiem.. teraz mamy 3 drzwiowego Cytrusia no i nie widzi nam się takie auto przy dwójce dzieci niestety.. więc zmieniamy na kombi.. coś tam oglądaliśmy i teraz mąż siedział na portalach motoryzacyjnych i coś tam powybierał i w niedzielę jedziemy oglądać..

co do włosów i zgagi to to jakiś zabobon jest. .. z Matkiem nie miałam zgagi a się kudłaty urodził.. wszystko zależy od tego jak dzidzia uciska na żołądek :)

no i mam problem a mój gin jest na urlopie a drugiego w ośrodku nie ma.. i zastanawiam się czy nie podjechać do szpitala.. a mianowicie wczoraj zauważyłam jak się myłam że "coś" mi wystaje z dziurki.. szyjka raczej się nie skraca no bo mąż że tak powiem nie ma problemu z wejściem.. i pytanie do was czy tak macie?! bo ja siebie nie przypominam żebym tak miała w pierwszej ciąży.. mąż mówi ze panikuję bo dobrze się czuję, nie krwawię ni nic.. i ze to poprostu dzidzia w dół uciska i dlatego..

Odnośnik do komentarza

Gosiu.. skracająca szyjka i wejście męża nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, bo szyjka macicy jest głęboko i ginek zawsze bada ją "sięgająć" w głąb pochwy. Nie mam pojęcia co to może być, co opisujesz.. ale jak już będziesz wiedzieć, to daj znać. Najważniejsze, ze nie towarzyszą temu żadne plamienia. Nie denerwuj się zbytnio.. a jeśli będzie Cię to trapić, to lepiej zajechać do szpitala i się upewnić.. bo najważniejszy jest nasz spokój.

Odnośnik do komentarza

Hej ja też właśnie podrzemce jem kolacje .
Gosiu ja chyba też bym do szpitala zadzwoniła dzisiaj ww mojej książce ciężarówką przez dziewięć miesięcy przeczytałam ze może nam wychodzić pępowina i wtedy trzeba zadzwonić do lekarza , nie straszę cię Gosiu ale ja bym zadzwoniła tak dla pewności tak jak kiedyś sopfie pisała trzy razy bez powodu niż o raz za mało.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

Gosiu - LEPIEJ ZADZWOŃ DO SZPITALA, na zimne trzeba dmuchać!!!!!!

Anginka - cisze się że jesteś, po przerwie i dziękuję za twoje doświadczone mamusiowe rady ;-);-);-)

Emilka - ja tez mam takie senne momenty, czasem w pracy na biurku się drzemnę 5 minut.. a po przyjsci wieczorem do domu tez mi sie zdarza

A co do zgagi i "włochatych" maluchów - to nieźle się usmialam czytając Wasze komentarze....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zgagi raczej nie mam. A co do mleka i innych nabiałow to tez pochalaniam bardzo dużo...... Może lepiej żeby mi się ta zgaga przyplątala, bo wolalabym mieć Włochacza niz Łysolka........ ;-);-);-);-);-)

Ewcia - Ty jak zwykle czyms pysznym kusisz.................

A z Waszych testów w 90% wynika ze wyniki sa odwrotne niz USG - KOŃ BY SIĘ USMIAŁ:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, trochę już późno, ale... przynajmniej jestem dzisiaj pierwsza :)))

U lekarza wszystko ok, mały rozwija się prawidłowo, teraz będzie więcej przybierał na wadze niż rósł wzdłuż ;) Na usg oczywiście zakrył się rączkami i mało co pokazał. Jedyna część ciała, którą wyraźnie z mężem obejrzeliśmy to był siusiaczek ;)))

Gosiak wyobraź sobie, że wynik mam dobry, ale w laboratorium oznaczyli nie to co trzeba i badanie muszę powtórzyć. Dlatego miałam taki dziwny opis, a powinien być wynik albo ujemny albo dodatni. Zamiast antygen hbs oznaczyli mi przeciwciała antygen hbs. Jadę w piątek powtórzyć wynik. Wkurza mnie tylko, że znowu muszę za to płacić.
A jeśli chodzi o Ciebie to dziewczyny mają rację, lepiej zadzwoń do szpitala. Nawet ta położna w szkole rodzenia mówiła, że w ciąży lepiej przyjechać do szpitala dwa razy niepotrzebnie niż raz za późno. I uczulała nas na to, że gdyby cokolwiek nas niepokoiło to mamy się zgłaszać do lekarza albo od razu do szpitala. U Ciebie na pewno będzie wszystko dobrze, ale lepiej dmuchać na zimne :) Będziesz spokojniejsza.

Chantrel - brzusio superancki ;)

Dobra lecę spać. Jutro nadrobię co naskrobałyście :)
Paaaaa.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3w47gt3ob.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Brzuszki :)

Miałam się zameldować wczoraj wieczorem, ale tak byłam zmęczona, że po prostu padłam. Zasnęłam w ciągu sekundy ;).

Chantrel
brzuszek ekstra! Też bym chciała taki okrąglutki :)

Gosiu mam nadzieję, że Twoje obawy się wyjaśniły. Daj znać co się dzieje? Dzwoniłaś do tego szpitala?

Oluś Pogódź się z mężem... Zwłaszcza jeśli Ty nabroiłaś. Może jakiś dobry obiadek? Ja swojego zawsze rozbrajam czymś co lubi, żeby sam się przestał gniewać (najlepiej działa królewskie butelkowane bo słodyczy nie lubi;).

Ewcia pytałam lekarza co to mogą być te Twoje bóle i powiedział to samo - ciężko ocenić na odległość, ale najprawdopodobniej albo od rucu kości miednicy tak promieniuje, albo to jednak nie kości tylko brak jakiegoś pierwiastka w organizmie. A jak Ci wychodzą badania? Może byłaś ostatnio przeziębiona?

Odnośnik do komentarza

Anginka super teścik! Mnie się najbardziej podobało kręcenie nitką;). Wyszło, że na 61% dziewczynka. A to się mój Michałek zdziwił... ;)

Agapassuper, że te wyniki jednak dobre. Szkoda tylko, że będą Cię jeszcze raz kłuć :(

My po wizycie ok. Dostałam jeszcze raz skierowanie na usg więc znowu pooglądam mojego stworka, ale lekarz powiedział, że wszystko wygląda ok. Na skurcze mam brać no spę 3x dziennie i magnez. Gdyby coś się działo, albo usg pokaże za mało wód to położy mnie do siebie na oddział, ale mam nadzieję, że się obejdzie bez tego.

Tylko jestem na siebie zła, bo w drodze powrotnej pojechaliśmy zamówić stół, daliśmy zadatek, a teraz żałuję... zbyt pochopnie podjęliśmy decyzję. Nie lubię zmieniać zdania, ale będę musiała jechać i odwołać rezerwację. Ciekawe czy mi oddadzą zadatek...

Odnośnik do komentarza

Witam porannie.
Nie wiem jak Wy dziewczyny,ale mi się udziela końcówka.Już bym chciała mieć to za sobą.
Ja również mam okropne bóle,ale głównie miednicy.
Życzę wszystkim cierpiącym brzuchatkom lepszego samopoczucia.Dużo siły i wytrzymałości.Jesteśmy coraz bliżej końca.
Ja dziś znowu dzień w pracy,więc poczytam Was wieczorkiem.
Tymczasem życzę miłego i smakowitego dnia:36_1_21:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44429.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anli2zpeywcu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82dosg18u6eswbmu.png
http://s7.suwaczek.com/20020921310114.png
http://s2.pierwszezabki.pl/034/0344869d0.png?1823

Odnośnik do komentarza

Chantrel - Ty chudzinko!! ;) pięknie wyglądasz

Gosia - jak tam, dzwoniłas? byłas w szpitalu, mam nadzieję że to nic groźnego?

agapas - miło słyszeć dobre wieści, ze z małym oki.

A mi sie tak nie chciało wstawać dzisiaj, maż poszedł do pracy, przyszedł pan od sciany (poprawia nam pekniety tynk) A teraz pilnuje kota, zeby się nie lizała, musiałm jej wyprać kubraczek, bo się uświnila w kuwecie. Chyba kawke sobie zrobie, taką prawdziwą? hmm... :)

Miłego dzionka Brzuszki!

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

:zwyrazami_milosci:Chantrel jak ja Cię rozumiem :). Już mnie wnerwia to czekanie. A dni jak się ciągną... Oby do świąt...

Ilka ja już też po kawce. Ostatnio przerzuciłam sie rano na normalną bo bez tego nie mogę... no wiecie;)

Podczytywałam z rana marcówki bo im tak trochę zazdroszczę, że już się mogą rozpakowywać... Tam już niezły ruch ;). Lecę się szykować do tego sklepu meblowego... wrrr...

Miłego dnia Dziewczynki :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...