Skocz do zawartości
Forum

niania


dim

Rekomendowane odpowiedzi

AnkaA26
Ja nie mam takich urządzeń. śzkoda mi było takich pieniędzy. Uważam że samemu trzeba zająć się dzieckiem a nie używać elektronicznych cudów które czesto zawodzą.

to jest niania elektroniczna a nie niania robot która ma się zająć zabawianiem dziecka. Urządzenie ma pomóc szybciej reagować na płacz dziecka. Teraz jak jestem u rodziców i kładę dzieci spać, włączam nianię i spokojnie wychodzę do ogrodu. Jak tylko słyszę ruch czy głos dziecka to idę do niego.

Rozumiem, że siedzisz przy łóżeczku dziecka przez cały czas jak spi, by przypadkiem po przebudzeniu nie było samo, tak?

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam nianię za jeden z lepszych gadgetów ułatwiających codzienne życie. Oczywiście że nie jest niezbędna, ale jako kogoś stac to czemu ma sobie odmawiać?? W końcu każdy powinien sam decydować co kupić swojemu dziecku.
dim zapytała co polecają inni, szukała porady i ma do tego prawo a jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia niech lepiej sie zabiera głosu. Albo założy wątek "Czemu nie mam niani".

Też na początku nie chiałam kupować bo ze niby może nie będzie potrzebna, wytrzymałam 2 tygodnie.. Kupiłam Angelcare AC 420 (na allegro dość tanio można dostać) i jestem super zadowolona, o Topcom niestety nic nie słyszałam więc nie pomogę.

Ja także korzystam z niani u rodziców w domu (mała śpi na piętrze a życie toczy sie piętro nizej a latem w ogrodzie) a nawet na osiedlu, szczególnie ze moja córcia bardzo ma plytki sen i budzi ją wiele odgłosów z domku więc zamykam jej drzwi nianię na max i mogę robić spokojnie obiadek na przyklad nie martwiąc się że mała się obudzi i będzie płakac a ja nie uslyszę bo się akurat kotlety smażą:smile_move:.

Odnośnie zawodzenia AnkaA26 - raczej niemożliwe - jak nie ma prądu to włącza sie alarm a ja zakładam dodatkowo baterie także przełącza sie w razie czego. Możesz być nawet w głośnym pomieszczeniu, głośniejszym niż płacz - jak patrzysz na wyświetlacz wcale nie musisz słyszeć, reaguje on na głos i sie rusza w zależności od natężenia głosu dziecka.
Ale tak jak pisze Anulka, możesz siedzieć przy łóżeczku jak dziecko śpi i czuwać. Powodzenia,

Dim a odnośnie niani zerknij na wątek http://parenting.pl/zakupy/6012-jaka-niania-elektroniczna.html może tu znajdziesz coś na temat niani Topcom.
Acha, zajrzyj też tutaj: elektroniczne nianie - może Ci to pomoże w wyborze i decyzji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...