Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam powiedzmy ze z rana :)
maly dzisiaj obudzil sie przed siodmo i juz nie poszedl spac nic nie dalo tlumaczenie ze jeszcze ciemno, a poza tym jakis taki markotny kaze sie nosic i oczywiscie tak jak wasze tylko by chcial siedziec, w lezaczku to nawet ie chce mi posiedziec wszytsko mu sie juz znudzilo i tylko na rekach by chcial.
dzisiaj tak plakal ze tesciowa przyszla sprawdzic dlaczego no i mowie ze z nim walcze zeby go nie nosic i ona mowi zebym tak dalej robila bo sobie pozniej nie paradze a tesc pozniej mi mowi ze dziecko trzeba nosic i w sumie to wszytsko jego wina ze tak wymusza placzem noszenie bo olek tylko kweknal a on juz nosic, chyba sie obrazil na mnie bo mu powiedzialam ze ja nosic nie bede a jak on bedzie nosil to bedzie sie nim zajmowal i ma sobie wtedy tez wykombinowac kogos z cyckiem bo ja nie bede schodzic na karmienie.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

teraz maly spi i mam trroche wolnego..... ale dzsiaij jakis taki dziwny dzien bo mnie glowa boli i taka spiaca jestem...u nas tez snieg i to nawet moze byc nie za duzo nie za malo ale na spacer nie idziemy bo cos tam sypie jeszcze.....

a wlasnie widzialam ze poruszylyscie temat ksiazy: no my z S nie mamy slubu koscielnego i nie bedziemy brac ja juz jestem calkiem anty zreszta S tez pamietam jak kiedys latalam codziennie do kosciola ale jakos mnie zdenerwowali i zaprzestalam....a zreszta moja rodzinka juz sie pogodzila z tym ze koscielnego nie bedziemy miec, a olka bedziemy chrzcic w narodowym bo tutaj na wsi to mi problemy beda robic ze nie mamy slubu tak to jest na wsi.....zreszta juz uslyszalam o tym ksiedzu ze tez na kase, znajomi zalatwiali slub i dali w kopercie 400 zł, a on im mowi ze wszyscy daja 500 zł oczywiscie co łaska :hmm:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

A co tu taka cisza???

Justynka nie daj sie tesciowi!!!
kasioleqq nasz lapek tez sie sypie, ale nie oplaca sie o juz naprawiac, trzeba pomyslec o nowvm:( COs z systemem siadlo i nie mam w ogole polskich znakow:(

My bylismy na megadluagsnym soacerku, ja wozkiem, a K. ze STachem na sankach.
Lekarz przelozyl nam wizyte na jutro, ale raczej nic sie nie dzieje, opuchlizna mu zeszla, zostal tylko siniak na pol czola!!!

Probowalam dac dzisiaj dziewczynom troche obiadku ze sloiczka, ale jakos nie bardzo palily sie do jedzenia, Maryska jeszcze w miare, ale Zocha plula ta marchwia na kilometr...pamietam, ze Stachu od razu wcinal wszystko i lyzeczka nie stanowila dla niego problemu...zapytam jutro lekarza, czy musza juz cos dostawac, czy jeszcze przez jakis czas wystarczy samo mleko.

Odnośnik do komentarza

Zaliczliśm dziś spacer zimow:) mały od rana marudny, a więc jak tylko po 10 wypił mleko ubrałam go i wyszliśmy...
Dojechała do nas zmywarka...bardzo miły pan kurier dzwonił dwie godziny przed dostawą i mnie uprzedzał, że mam sobie kogoś załatwić do wniesienia bo to na palecie i ciężkie, a jak przjechał to i tak męzowi pomógł...

Odnośnik do komentarza

Hello!
Ale tu dzsiaj cisza :)

Fajnie macie, ze u Was bialo. W Szczecinie tylko zimno i nic wiecej.
Ale dzisiaj zmobilizowalam sie i z P. biegalismy i cwiczylismy. Pies za nami, maly w wozku. Potem na silowni, mamy taka w parku "pod chmurka".
Nogi teraz bola, ale czuje sie cudownie. Mysle, ze z 2 razy wt ygodniu uda sie tak razem pocwiczyc. A jak juz bedzie cieplej to w ogole super.

Odnośnik do komentarza

CZesc:)

Moje babury juz spia, a K. jeszcze walczy ze Stachem

Magda super z ta silownia pod chmurka i z biegami. U mnie na prowincji nawet nie ma gdzie pobiegac, a potem i tak patzra sie na Ciebie jak na dziwadło. Jak ja bym chciałą miueszkac w duzym miescie!!!

Gosia spoko jeszcze troche i bedziesz miala piekna szafe i zmywarke. A Nowy Rok zaczyna Ci sie samymi nowosciami:)
Moja zmywarka ma 4 miesiace i juz sie zepsula!!! Tzn. nie weim co sie stalo, ale wyjmuje z niej brudne gary!!! A najlepsze jest to, ze facet, u ktorego zamawialismy kuchnie razem ze sprzetem, nie dal nam gwarancji, teraz wyjechal na wakacje i wroci za tydzien!!! A ja sie tak odzwyczailam od zmywania recznego, ze przezywam katusze!!!

Odnośnik do komentarza

rena przepraszam ....:36_2_49: co glupi nie doczyta to zmysli:sofunny:
magda ....podziwiam....po pierwsze checi a po drugie,ze taka pogode
goska na razie armagedon ale jak juz zmontuja szafe i zmywareczka zacznie dzialac to bedzie super
andzia wspolczuje.....ja to recznie juz nie umialabym zmywac.....nie znosze tego.....nie znosze do szescianu....!jak mam przemyc cos na szybko to marudze strasznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...