Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andziauuuu ale K sobie narobil!
a z dziewczynami nie pomoge,to ja korzystam z twoich doswiadczen:)
moze faktycznie czesciej je rozdzielajce?

magda fajnie,ze rodzinny weekend za wami
brawo dla aluski naszej kochanej

sylromco patryk ciekawego dostal?

Cafe naprawdę prezenty udane,Patryk przeszczęśliwy - dostał Lego -transporter motocykli - strasznie to chciał, dostał tor do kulek -też chciał, dostał parę pudełek puzli, grę - bitwa - coś tam o statkach - jeszcze nie graliśmy,jeszcze z play mobil, no i tam samochody, motocykl, a i sporo ciuchów dostał - z tego mniej zadowolony - normalne!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom piękny tort!!! I cudny jubilat!!!
Fajowe prezenty, ja laskom już żadnej zabawki nei kupie, ewentualnie jakieś gry i ciuchy, tak i tak się niczym nie bawią:Niewiniątko:

Cafe ale macie teraz intensywnie, podziwiam!!! Super, że tata z teściem pomagają!!!
I u nas pełno śniegu, rzygam już tą pogodą, tym ubieraniem, obłoconymi buciorami itp.

Magda i ja w pracy odpoczywam:Oczko: Od początku roku mówiłam, że wezmę dwa dni wolnego na generalne porządki, bo takiego syfu dawno nie mieliśmy:oczko: Ale pobrałam sporo wolnego jak laski chorowały i tak nei bardzo teraz...
Jak jubilatka? Robicie imprezke?

Odnośnik do komentarza

Witam się,
Nie mogłam się dziś podnieść,wczoraj trochę naciągnęłam ścięgno w nodze (na siatce) i ledwo łażę.

Cafe ty to masz werwę,fajnie że rodzinka pomaga, współczuje pogody bo na pewno byłoby łatwiej bez tego śniegu!
Andzia współczuje samopoczucia (wiosna przyjdzie będzie lepiej) i chorowitka w domu, tak jak napisałaś chory chłop ...., a jeszcze nie chodzący, buuuuuuuu
Magda jak tam przygotowania do roczku?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Andzia wspolczuje chorego chlopa w domu :((( wiem jakie to upierdliwe.

Sylrom przygotowania do roczku marne. alebo jestem w pracy albo sama z dzieciakami, a na tym etapie z Alicja ciezko cokolwiek zrobic. wisi na mnie non stop albo trzeba za nia ganiac co by sobie krzywdy nie zrobila.

A swietujemy w piatek, sobote i niedziele :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda no nie moge uwierzyc,ze alutka juz konczy roczek!

andziai ja wspolczuje
ale prznajmniej k sobie chwile odsapnie
a powiedz jak wasza sprawa?
ruszylo sie cos?
mam na mysli ta dworcowa afere

sylrommoze i mam werwe,ale czasowstrzymywacz by sie przydal
a syf taki,ze juz nie mowie nawet
kartony,wory itd
ogarniam ,ale juz sprzatanie sobie odpuszczam,nie mam sensu

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda no nie moge uwierzyc,ze alutka juz konczy roczek!

andziai ja wspolczuje
ale prznajmniej k sobie chwile odsapnie
a powiedz jak wasza sprawa?
ruszylo sie cos?
mam na mysli ta dworcowa afere

sylrommoze i mam werwe,ale czasowstrzymywacz by sie przydal
a syf taki,ze juz nie mowie nawet
kartony,wory itd
ogarniam ,ale juz sprzatanie sobie odpuszczam,nie mam sensu

Pewnie że odpuszczaj sprzątanie, musisz przetrwać jeszcze troszkę, a potem będziesz powoli sobie wszystko układać. Będziesz miała dużo miejsca, kurcze ale będziesz miała super mi zawsze miejsca brakuje: na ciuchy, na zabawki itd. urok bloków

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
od poniedzialku mam pierwsza @ i do dzisiaj ledwo funkcjonuje tak mnie boli brzuch :((( bleee
Alcia olała swoj pierwszy prezent urodzinowy.
tak jej zeby daja popalic, ze kiepsko widze to jej swietowanie przez weekend.

Cafe olej sprzatanie i takimi pierdolami glowy sobie nie zawracaj. chwila moment i bedziesz sprzatac juz w Waszym nowym domku :)
I proś mame o pomoc, mam nadzieje, ze bez focha bedzie sie zajmowac chlopcami. chyba widzi, ze bardzo potrzebujecie teraz takiej pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...