Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Michu ciagle bez butow na zime. Zaraz mu na necie kupie Korneckiego. nic innego nie moge znalezc.

Ja kupiłam Stachowi Korneckiego w październiku jak jechaliśmy w góry i tylko wtedy miał je założone, cały czas chodzi w półbutach. Może poczekaj jeszcze chwile, niedługo się zaczna przeceny. Ja czekam, aż kurtki poprzeceniają, bo Stasiowi też w końcu nie kupiłam

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Michu ciagle bez butow na zime. Zaraz mu na necie kupie Korneckiego. nic innego nie moge znalezc.

Ja kupiłam Stachowi Korneckiego w październiku jak jechaliśmy w góry i tylko wtedy miał je założone, cały czas chodzi w półbutach. Może poczekaj jeszcze chwile, niedługo się zaczna przeceny. Ja czekam, aż kurtki poprzeceniają, bo Stasiowi też w końcu nie kupiłam

Juz kupilam :)
119 zl, wiec bez tragedii, a nie bedziemy juz latac. Nic mi sie nie podoba. JEdynie Ecco czy Geoxy, a te to nawet po przecenie nie dla nas :)

A co do kurtki to wlasnie robilam wczoraj porzadki w szafach dzieciowcyh, wyienialam rozmiary itp. I znalazlam dla Micha suuuuper kurtke po Kacprze. Bedzie mial 2 na zmiane.

Kurcze, stachu wysoki, bo mam wieksze kurtki po chrzesniaku, ale oni sa tego samego wzrostu.
A kacper je nosil w tamtym roku. Na jaki rozmiar teraz dla Stasia? Jak Ala wstanie to spojrze jakie mam.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
Michu ciagle bez butow na zime. Zaraz mu na necie kupie Korneckiego. nic innego nie moge znalezc.

Ja kupiłam Stachowi Korneckiego w październiku jak jechaliśmy w góry i tylko wtedy miał je założone, cały czas chodzi w półbutach. Może poczekaj jeszcze chwile, niedługo się zaczna przeceny. Ja czekam, aż kurtki poprzeceniają, bo Stasiowi też w końcu nie kupiłam

Juz kupilam :)
119 zl, wiec bez tragedii, a nie bedziemy juz latac. Nic mi sie nie podoba. JEdynie Ecco czy Geoxy, a te to nawet po przecenie nie dla nas :)

A co do kurtki to wlasnie robilam wczoraj porzadki w szafach dzieciowcyh, wyienialam rozmiary itp. I znalazlam dla Micha suuuuper kurtke po Kacprze. Bedzie mial 2 na zmiane.

Kurcze, stachu wysoki, bo mam wieksze kurtki po chrzesniaku, ale oni sa tego samego wzrostu.
A kacper je nosil w tamtym roku. Na jaki rozmiar teraz dla Stasia? Jak Ala wstanie to spojrze jakie mam.

134/140

Super z kurtkami.
Ja nie mam nic po nikim niestety. Czasem coś po moim chrześniaku dostanę, ale on nosi już na 160, więc często ciuchy leżą po kilka lat w szafie i nie raz się zdarzy, że o nich zapomne:lup:

Odnośnik do komentarza

Bylismy na izbie przyjec. No i Michał zabieg bedzie mial 15 lutego, a 14 przyjecie na oddzial. Tyle, ze po badaniach, podpisaniu co trzeba mozemy wrocic na noc do domu, bo mieszkamy obok szpitala. Lekarz jak zobaczya jego prawe ucho i zajrzal do gardla to od razu powiedzial, ze nie ma co sie zastanawiac. Bo po jakims czasie ten niedosluch stalby sie nieodwracalny :(

Odnośnik do komentarza

hej
Jem pyszne kanapeczki z maslem orzechowym. mmmmm
Wczoraj przeczytalam chyba wszystko co mozliwe o tym wycinaniu migdala :lup:
Najbardziej przeraza mnie badanie krwi, wkluwanie wenflona itp. Dobrze, ze P. bedzie mial jeszcze ferie to pojdziemy razem.

Cafe poka choinke. Ja nie cierpie sztucznych, wiec jestem jej ciekawa.
P. cos wspomnial o sztucznej w tym roku, ale nie ma takiej opcji :)

Suuuper, ze inhalacje pomagaja. juz sie nie bedzie meczyl!

Andzia dzieciaki beda zadowolone z prezentow. Ciekawe co u nas wymysla.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...