Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny:Całus: Mi właśnie tylko o to chodziło żeby rodzice wiedzieli i żeby sprawdzili. Bo przecież równie dobrze mogłam robić zadymę skąd on to ma albo nic nikomu nie mówić a dziadostwo by się pleniło... A wyszło na to, że to Filip przyniósł wszy do p-kola:Rozgniewany:
Magda najpierw zauważyłam podczas kąpieli dziwną wysypkę za uszami. To dosyć charakterystyczny znak (teraz już będę wiedziała), ale ja nigdy nie miałam styczności (no jako dziecko, ale nie kojarzyłam czym to się objawia) z wszami. Chciałam iść z tym do lekarza i nawet przez myśl mi nie przeszło że to te gówna! No i jak już Filipo miał suche włosy, przeczesałam mu je palcami i zobaczyłam paproszek. Taką beżową drobinkę. Wyjęłam go i dopiero jak upadł mi na kafelki i zobaczyłam, że się rusza to coś mnie tknęło i zawołałam mamę no i ona potwierdziła. Nie wiem czy wszystkiego się pozbyłyśmy (mam nadzieję) ale były niewielkie i było ich mało... W każdym razie mnie wszystko swędzi, głowa ręce nogi, plecy:D Taki głupi odruch przy insektach:Oczko: Jak jakieś zwierze ma pchły i gdzieś siądzie koło mnie to też mnie zaczyna wszystko swędzieć::): Okropna faza!

Cafe
może mieć a może nie mieć... Oby jednak nie miał a przyczyna kaszlu leżała gdzie indziej i oby leki pomogły!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei no jestem w szoku!!!Ale bym zrobiła jazdę w przedszkolu, no ja nie mogę:Wściekły:
Tak ja kmowisz, mogłaś olać temat i nic nikomu nie mówić. Chamstwo jakich malo!!!
U Stasia w klasie też były wszy, też Pani wręczała kartki ze zgodą na sprawdzanie włosów i kazała dodatkowo w domu kontrolować. Masakra!!!
Mam nadzieje,że wszystko wytępiłaś, ale z tego co kojarze to trzeba chyba kilka razy głowę tym gównem umyć, żeby pozbyć się wszystkich gnid. O matko, powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe mam nadzieje, że to jednak nie astma, taka diagnoza na podstawie wywiadu to jeszcze nie wyrok, głowa do góry:Całus:
A mówiła Ci coś o tabletkach Singulair? Pamiętam, że STasiu je też dostawał.

Magda ale Ci szybko dzieciaki posnęły, ja miałam dzisiaj 4, bo po p-kolu zabierałam Jagode, więc latały prawie do 21-wszej:Padnięty:
Co do sytuacji w p-kolu to ja absolutnie nie usprawiedliwiam tamtych dzieci, źle mnie zrozumiałaś:Nieśmiały:Bardzo dobrze, że uczysz Michała asertywności i domyślam się jakie to dla Was trudne i przykre::(:

Odnośnik do komentarza

Magda co do diety to pierwsze dni rzeczywiście chodziłam jakby niedojedzona, odliczałam czas do kolejnego posiłku, a tera jakbym jeden czy dwa opuściła, to nawet bym tego nie odczuła. Wqrwia mnie tylko to, że ta waga tak pomału leci, wiem, że to lepiej, ale nie mobilizuje za bardzo. I wydaje mi się, że mój organizm jest bardzo rozlegulowany przez rożne różniaste diety...

Odnośnik do komentarza

pewnie,ze na razie bez paniki
ale lekarka naprawde konkretna
zwrocila uwage na cienie pod oczami,skore,bladosc
slyszala kaszel i po prostu powiedziala,ze to sa takie charakterysytczne objawy
ale oczywicie na spokojnie

plus tez taki,ze potwierdzila,ze j i c spokojnie mozemy robic onhalacje
i to najlepsze co moze byc na te ich kaszle
no i nie bedzie problemow z lekami,bo dostalismy zaswiadczenia do pediatry

Odnośnik do komentarza

Witam z hebatką,
myslalam, ze będzie cieżko oduczc się picia kawy na czczo, ale spoko.
I dzisiaj 600 g mniej, myślalam, że wycałuje wagę

Cafe nie zazdroszcze latających świrusów:Oczko:
Dobrze, ze mogą wrócić do żłoba.

A laski moje uweilbiają chodzić na wszelakie zajęcia poza dom, przynajmniej raz w tygodniu chodza na 1,5 h do CK, a to jakies Halloween, a to dzień Misia itp.
A baletem zachwycone, ale Pani, a raczej dziewczyna, bo chyba młodsza ode mnie, podejście do dzieci ma średnie i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

hej
Moja wczorajsza radosc ze snu dzieci byla przedwczesna. Alka po 15 min wstala jakby juz cala noc przespala. ja juz nie wiem co z nia robic :lup:
Za to Mich codziennie tak max do 19 spi :) W weekendy tylko godzinke dluzej.

Niestety dzisiaj zostal w odmu. Ma lekki stan podgoraczkowy, wiec musi wysiedziec. Choc na chorego to nie wyglada. juz kilka razy mi cisnienie podniosl. Roznosi go, bo w pkolu czas zajety, full zajec, a w domu odbija.

Co do calej tej sytuacji z chlopakami w p0kolu to Michał jakos tego ne przezywa. Dla niego sprawa jest zamknieta, bo pani reaguje. On wychodzi z zalozenia, ze tacy sa, a pani im daje kary i jest ok :))

wstawie Wam foti, Alka wczoraj kapala sie w duzej wannie, tzn. w wanience, ale juz nie na stelazu :)
na boku wrzuce :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe oby to nie byla astma! a jesli nawet to teraz sa super leki, no i duza czesc dzieci najzwyczajniej z tego wyrasta!
fajnie, ze chlopaki moga chodzic juz do zloba :)
na fajna lekarke trafiliscie.

no lekarka poswicila nam mnostwo czasu
zrobila wywyiad,dokladnie obejrzala dzieciki,osluchala
wszsytko wytlumaczyla

pierwsze wrazenie pozytywne bardzo

a michal dobrze,ze nie przezywa itd
to taki madry chlopak,ze wszsytko sobie potrafi jakos wytlumaczyc:)

Odnośnik do komentarza

Magda ale Was wszystkich porozkładało. Zdrówka dla Miska!!! I niezmiennie współczuje nieprzespanych nocek.
Ja już nie pamietam jak to jest, ze o 19-tej kłade laski do łózek i spią, zasypiają ponad godzine, zawsze w łóżkach maja mnóstwo pytań i problemów, a mnie czesto gęsto szlag trafia, mama, a ona powiedziala, że mam brzydka pościel, kupisz mi taka jak ma Zosia, mama a Maryska powiedziała brzydkie słowo, mama a uczeszesz mi rano dwa warkoczyki a jej nie, mama a moge jutro bluzke z myszką miki i tak przez ponad godzinę nooon stoooop:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...