Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej kobitki

magda mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz:Całus:

jakos kurde mysli nie moge zebrac
u nas srednio
mam zapalenie oskrzeli:(
wczoraj musialam urwac sie z zajec,bo nagle dostalalm prawie 40 st goraczki
dzisiaj od rana lepiej sie czulam wiec polazlam na zajecia
ale ledwo wysiedzialam
zaraz po szkole do lekarza
no i mam kurde:(
najbardziej boje sie o dzieci

teraz troche lepiej sie czuje wiec wstawilam pranko,robie obiad na jutro
a mam taki intensywny tydzien,ze nie wiem jak dam rade

Odnośnik do komentarza

u nas weekend przelecial. wczoraj calutki dzien sama, ale nawet fajnie, bo pogoda dopisała.
A dzisiaj zaliczylismy pierwszy asem z dzieciakami. zapisalismy ich na zajecia. basenik fajny, full zabawek. NAjpierw na 9 a wchodze z alicja, ap otem P. z Michem. Młoda przeszczesliwa i jak rybka w wodzie. zero stresu, usmiechnieta.
Michu tez szczesliwy, ale lekliwy. no, ale wiadomo, ze starszy i potrzebuje wiecej czasu na oswojenie sie z woda.
kupujemy karnet na caly semestr. Co prawda chyba bedziemy musieli na niego kase pozyczyc, ale co tam. sa rzeczy wazne i wazniejsze :)

Ja juz sie czuje lepiej, balam sie wczorajszego dnia, ale cale szczescie nic mi nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Hej,
piatkowe spotkanie klasowe cuuudne. smialiśmy sie i plakalismy oglądając stare zdjęcia, oj wzruszyłam się nie raz:) Mialam rewelacyjną klase i fajnie było zobaczyc prawie całą po latach...
Sobotę odchorowałam, nie tyle kac co bark snu-całe 2 h:Niespodzianka: A wczoraj pojechalismy do Poznania w celu kupienia stachurskiemu kurtki, ale nie kupilismy. Szalu nie było, a jak juz jakas mi się spodobala to Stasiu strzelał fochy, bo brzydka, bo go drapie, bo za ciasna itp. Masakra:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Cafe bidulo kuruj się:Całus: Dostalas antybiotyk? A mialaś jakies objawy poza gorączką, kaszel czy cuś? Wyleż się i wychoruj porzadnie!!!
Super łupy na targu, u nas tez nie ma takich miejsc::(:
Z siorka się widziałaś?

Magda ale super z basenem!!! Ja zapisałam Stasia na lekcje pływania, laski tez by chciały i to bardzo, ale moze od przyszłego roku. Wszystko tak ciągnie kase, że obłęd. Za to angielskim sa zachwycone i w szoku jestem ile juz się nauczyły:yes:

Odnośnik do komentarza

A u nas nic nowego. Rano dziiaj zaliczylam fryzjera i tyle. Ide zaraz budzic Alke, bo trzeba sie zbierac po Michała.
Tak sie rozbrykal ostatnio, ze nie dajemy rady. Obiecujemy sobie, ze nie bedziemy sie denerwowac, bo przeciez sami tego chcielismy, ale nie dajemy rady i drzemy papy na zmiane. Wszystko jak do sciany.

a ostatnio cos mu mowilam i powiedzialam: natychmiast!
na to moj syn: jeszcze raz powiesz do mnie natychmiast to to to...
Ja: to co zrobisz?
M: to to to... nic Ci nie zrobie :hahaha:

hamulce jeszcze jakies ma :)
Ale teraz hitem jest pokazywanie P. jezyka :lup:

Odnośnik do komentarza

Magda hehe, to się Michu rozbrykał:lol: I dobrze:) Moje laski za to przystopowały i sa bardziej posłuszne i grzeczne niz Stasiu. Nawet te bajki troche oglądaja. Ogólnie dużo rysują, piszą i robia takich statecznych rzeczy:) Musze w ogóle pochwalić Maryśke, bo pięknie pisze, literki duzo kształniejsze niż Stasiu w jej wieku

Magda a to 360 zł to za ile? Ja za Stasia będe płacić 50 zl za godzinę z instruktorem+moje wejście na basen czyli jakieś 65 zł. Jakbym miala tak co tydzień za trójke wywalic to dziękuję:Padnięty:Jak Stasiu nauczy się juz porzadnie pływac to pomyślę o laskach

Odnośnik do komentarza

no kaszel mam juz 2 tyg
a wczoraj zaczelo mnie w klatce bolec wiec mowie nie ma zartow

a o lezeniu moge zapomniec
na szczrscie dzisiaj w miare sie czuje wiec pozalatwialam swoje i tyle co przyjechalam do domu
K bedzie wieczorem
szkoda gadac

ale mamy taki tydzien teraz,ze nie da rady musimy zapieprzac

sorki,ze tak tylko o sobie
popisze pozniej

odpalilam kompa,bo kupilam pare ksiazek do szkoly

do pozniej

aaaaa magdawidzialam na fb fotki
no ala reeeeewelacyjna
mala gwiazda wam rosnie ja nic!

Odnośnik do komentarza

hej
dzien jak co dzien. I noc w standardzie. Alka rowniez standardowo odsypia, a ja ;edwo patrze na oczy i przeraza mnie to, ze dopiero 11.
Cale szczescie Mich w p-kolu. Dalej chodzi z takim zapalem i tylko dopytuje rano jakie ma zajecia.
Ale oczywiscie katar ma i w nocy troche kaszle. Juz pewnie tak bedzie do wiosny :(

Cafe tylko nie przesadzaj z iloscia pracy dzisiaj, tez tej w domu. Jestes pewnie bardz oslabiona.
Brawa dla Olasa za rysowanie!!!

Odnośnik do komentarza

jaznow na szybko,bo musze leciec
zajrze pewnie wieczorem,bo caly dzien w rozjazdach

magdaty wspominalas o butach lasockiego?
kupilismy wczoraj olasowi
nie ma rewelacji
ale fajne za rzepy
takie jakby trampki skorzane ,delikatnie ocieplane
i za 99zl!
i sniegowce elefantena,ale to okazja mi sie trafila na allegro
jakis nie udany prezent czy nie trafiona rozmiarowka
70zl z przesylka
nowki:D

i do wiosny koniec tematu butow
bo zwariuje
w ostatnim czasie kupilismy dzieciakom 6 par:Szok:

Odnośnik do komentarza

hej
wciagam szybko sniadanie, bo maluda spi. jaka jestem niewyspana to szok. jakby mi ktos piachu pod powieki nasypal.
I wsciekla jestem. bo tel. mi padl. Tzn. nie dziala ekran dotykowy. bleeee. wlaczylam jakiegos starego gruchota, ale nie mam tak moich smsow itp.

Cafe jak bedziesz miala chwile to pokaz ktore kupiliscie.
My wlasnie o Lascokim myslelismy, bo ceny maja sensowne. sniegowce pewnie w smyku kupimy, bo tam maja niedrogie i w ubieglym roku nam sie super sprawdzily. Jaki rozmiar teraz Olek nosi?
Jakie buciory chlopakom kupiliscie?
Wsolczuje, 6 par to kupa kasy!

JAk sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Czesc! Z desperacji pozyczylam tablet od siostry:D Ciezko sie pisze i bez polskich znakow, ale moze do wieczora uda mi sie poodpisywac:Psoty: Teraz ciagne niezly maraton. Dzisiaj dniowka, jutro szkolenie od 10 do 17, pojutrze tez a pozniej od razu na nocke:glass: Nie wiem jak ja to ogarne. A jeszcze po nocce musze zajechac znow do mechanika... Dobrze, ze kasy juz nie wezmie.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

meifaktycznie maraton
a jak zdrowko?
jak filip?

a z autem co jest?

ja na tablceice ciagle nie umiem
i jakos mi nie podszedl
niby super sprawa,ale jakos nie moge sie przyzwyczaic

magdaolek ma 29/30
chlopcom kupiloismy elefanteny takie za kostke i sniegowce
szkoda gadac:Szok:

a te lasockiego tak lekkie,miekkie
no naprawde jestem zaskoczona
przod mi sie nie podoba,ale juz nie bede marudzic
na wiosne kupismy cos innego
a teraz posmiga
no i cena nas zachecila:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...