Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Znjamomi nas namawiają na wyjazd w nast. weekend do Karpacza. Tylko ze Stasiem...propozycja b. kusząca, ale mam jakieś dziwne wyrzyty, żeby zostawić laski...oni tez biora starszego syna, w Stacha wieku, na pewno byśmy odpoczeli, połazili trochę, bo z laskami to wiadomo...ech...sama nie wiem...

Jedzcie!
Przeciez na tydzien ich nie zostawiacie, a przynajmniej naladujecie akumulatory, a i Stachu odpocznie od lasek.
Ty naprawde tyl czasu poswiecasz dziewczynom, ze nie miej wyrzutow!

Odnośnik do komentarza

andzia
Znjamomi nas namawiają na wyjazd w nast. weekend do Karpacza. Tylko ze Stasiem...propozycja b. kusząca, ale mam jakieś dziwne wyrzyty, żeby zostawić laski...oni tez biora starszego syna, w Stacha wieku, na pewno byśmy odpoczeli, połazili trochę, bo z laskami to wiadomo...ech...sama nie wiem...

no moje zdanie znasz
jezu ile bym dala za jedna nocke bez mlodych
u nas to niemozliwe,bo nikt nie zdecyduje sie na zostanie z nimi

ale jak t zaopiekuja sie dziewczynkami to sie nie zastanawiajcie!

Odnośnik do komentarza

My 5 lat mielismy w czerwcu :) Obchodzimy 1 rocznice, bo slub i dzien od kiedy jestesmy razem dzieli raptem 3 dni.
Ja z prezentem nie pomoge, wiecznie mam z tym problem.

P. podjechal na 1,5 h i na piechote poszlismy na zakupy. A ze czasu malo to takie tempo narzucil, ze ledwo zyje, a kawalek przeszlismy. On juz w pracy, a ja popijam kawke i zajadam ciacha :lup:
Zaraz po Michała, nie moge sie doczekac czy podobały mu sie tance :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...