Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

uuuu nikt nie zajrzal:(

w kazdym razie powiem wam,ze my to mamy szczescie
hehe

wczoraj przychodzily panie odnosnie posady niani:oczko:
no i przyszla dziewczyny,z ktora umowilam sie,ze przyniesie mi referencje,bo podobno opiekowala sie blizniakami
no i jest
rozmawiamy
i co mowi
ze opiekowala sie blizniakami ....tymi blizniakami....hehe
sasiadami
myslalam,ze padne
jaki ten swiat kuzwa maly
ania oczywiscie powiedziala,ze kasia jest super,ze bede zadowolona
tydzien dajemy sobie na podjecie decyzji
kaska bedzie u nas po 3-4h ale jeszcze ze mna
zobaczymy jak chlopcy i jak ona

ale sie ciesze!

Odnośnik do komentarza

a poza tym spedze weekend troche w pracy troche na przyjemnosciach
ciagle nic nie kupilam K wiec czekaja mnie zakupy,hehe

K w pracy ale kolo 14-15 ma byc
pozniej jedziemy do jego brata,bo obiecal wyprac nam dywany
ogolnie nie mamy dywanow,ale chcemy rozlozy na zime w bawialni te stare,zeby chlpcy mieli pod tylki
a czyszczenie sie nie oplaca po prostu

a K brat ma odurzacz pioracy,podobno niezle daje rade wiec zobaczymy

Odnośnik do komentarza

hej
w koncu dotarlam. ufff
Wczoraj nie mialam siły. Kolejna noc byla koszmarna i caly dzien ciezki, ale juz dzisiaj lepiej. Noc w miare. Teraz Alka spi juz 1,5 h. Mich sie SAM bawi :)
Ogarnelam, przygotowalam do obiadu i na chwile siadlam z kawka, bo pewnie zaraz gadzina wstanie.
P. jak wyszedl o 10 to bedzie po 19 :((( Życie :(

Przedwczoraj Alicja butli nie chciala, ale wczoraj znowu wypila herbatke i na wieczor 60 ml mleka. Nie poprawilo to jej snu, ale nie o to chodzi. Wazne, ze pije z butelki. Ulga przed powrotem do pracy.

Cafe uuuu, Wy to jak zwykle szybko działacie. super trafiliscie z ta dziewczyna. Oby sie sprawdzila i byscie byli zadowoleni.
Ciekawe jak chlopcy, czy ja polubia.
Fajnie tez z pokojem dla Olka. Bedzie mial troche spokoju, swoj azyl :)

A ja musze ogarnac kurs angielskiego. Tyle te ceny :( No, ale musze w czerwcu zdac certyfikat i tyle!
Musze poszukac cos na niedziele, bo inny dzien odpada.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Dlaczego weekendy tak szybko uciekają? U nas chorobowo... Kuba dwa dni pochodził do przedszkola i jutro znów nie idzie:/ katar i kaszel wrócił:/ Masakra jakaś:/ Dzisiaj byliśmy u mojego chrześniaka na imieninach, Kuba bardzo sie cieszył bo rzadko tam jeździmy...
Pytałyście o dietę... pięć posiłków dziennie - trzy główne dwie małe przekąski... Obiady tak duże że nie dajemy rady całych porcji zjeść... ważne że są kg na minusie... no i oczywiście ruch zalecany... ja maszeruję codziennie yoko plus jeżdże na rowerze.

Odnośnik do komentarza

u nas intensywnie

a jeszcze dzisiaj rano zebralismy sie i pojechalismy do ikei
olka dalismy do moich rodzicow i w droge
ledwo sie spakowalismy
kupilismy lozka dla j i c
i stol z krzeslami
i inne pierdoly
ale dalismy rade:D

na 14 bylismy juz u rodzicow na obiedzie:D

jak ogarne to porobie zdjecia i wam pokaze oczywiscie

poki co K ma tak zawalone najblizse 2 tyg,ze bedzie wracal wieczorami:(
no ale nic
jakos to wytrzymamy

teraz akurat mega brakowac bedzie zlobka no ale nic nie poradzimy

Odnośnik do komentarza

Cafe Wy to dzialacie!!! No szok!
Wydawalo m sie, ze juz kupowaliscie stol i krzesla???
A jakie lozka dla mlodych? Faaaaajnie! Szkoda, ze u nas nie ma Ikei, nawet dla tych pierdol :)

Gosia super z dietowaniem!
Zdrowka dla Kubuli!

JA musze troche tez ogarnac to swoje odzywianie. Poki Alicja ciagnie cyca to odpuszczam, a jem okropnie :((( Musze sie zabrac za to, bo ona cyca coraz mniej, a ja juz czuje, ze to co zrzucilam to powoli wraca :(

Odnośnik do komentarza

A u nas dzisiaj fajnie, bo byl P. Chociaz 1 dzien.
Szkoda tylko, ze ja od wczoraj z goraczka :( Ale co tam, nafaszerowalam sie porzadnie, polezalam troche jak Alcia spala w dzien i jakos leci.
Musielismy kupic Michowi buty. I wk oncu wzielismy mu takie niby trekingowe w H&M. akurat to zimy przelata, a na wieksze chlody tez ok. I moze poczatek wiosny tez w nich bedzie chodzic.
Chcialam mu kupic jeszcze czapke na zime, ale nic mi sie nie podoba.
Kupilismy mu jeszcze grobsze skarpety w H&M, bo w tym roku juz kompletnie nie widze go w rajtach, musza byc kalesony i cieplejsze skarpteki mu sie przydadza.
Alce wzielismy kozaczki ocieplane :)
A i ja znalazlam buciory dla siebie :)

Młody dzisiaj znowu niedobry, cos go przechwalilam ostatnio. W ogole jak jestem z nimi sama to do rany przyloz. A jak tylko jest z nami P. to jeczy, marudzi, histeryzuje :((( Dzisiaj zarobil kare na bajki.

A młoda smieszna. Zaczela "gadac". ba-ba, wa-wa, da-da, a najlepiej wychodzi jej .... MA-MA!!! Moja kochana coreczka :)

Odnośnik do komentarza

hej magda

no łożka takie zwykle drewniane
jedne z tanszych
bo i tak chcemy jak juz gdzies osiadzemy na stale zrobic porzadne pokoje juz takie bardziej mlodziezowe,uniwersalne

a stol okragly,ktory mozna powiekszyc
rozgladalam sie od jakiego czasu,ale w koncu zdecydowalismy sie na ten zestaw
tez bez szalu,bo tez jak dzieciaki podrosna to zmienimy na taki jaki nam sie marzy:)

Odnośnik do komentarza

Cześć laski!

Magda
zdrówka! Pofocz trochę, bo dawno dzieciaków nie pokazywałaś:yes: Hehe, Alunia pewnie jak zacznie nawijać na dobre to Was wszystkich przegada:D
Całkiem zapomniałam... Przeczytałam, że wózka nie potrzebujesz i nie odpisałam:Psoty: Fajny jest ten co wybraliście:yes: Ja znów bardzo szybko przerzuciłam się na ten lekki bo nie miałam siły taszczyć go po schodach na 3 piętro. Szkoda, że Wam się nie przyda...

Cafe koniecznie pokaż zdjęcia jak już urządzisz pokoje. Lubię Twój gust. Na pewno fajnie wyjdzie.
Zdrówka dla Czarka... Chłopak się namęczy. Dobrze, że osłuchowo jest czysto.

Andzia ciekawa jestem jak po imprezie:D Pewnie dzisiaj dochodzisz do siebie.

Gosia no ekstra, że widać efekty tak szybko! Zdrówka dla Kuby... Cholera, masakra z tymi choróbskami!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Też kupiłam młodemu kalesony. Już w zeszłym roku nosił. Teraz te za małe robią za piżamę::): Na tym chudzielcu nic się nie marnuje:D Dzisiaj biedny poszedł z P. na spacer i wyrąbał się buzią na krawężnik:Płacz: Dobrze, że zęby całe, ale jest taki zapuchnięty i usta sobie rozwalił:Szok:
A ja się jeszcze zastanawiam czy sobie nie kupić takich kapsułek ismigen. Podobno uodparniające i dobre na nawracające się zapalenia górnych dróg oddechowych. Słyszała może któraś o tym? Podpytam laryngologa jak się wybiorę.
Jeszcze coś chciałam popisać, ale wyleciało mi z głowy. Ledwo wróciłam z pracy i jutro znów na dniówkę. Idę zaraz spać.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei my mieszkamy na parterze i bez problemu "zjezdzam" na kolach pompowanych na doł. Ja nie przepadam za tymi lekkimi spacerowkami, szczegolnie na zime. Tym nowym jestem zachwycona i najchetniej ciaaaagle bym chodzila :lup: A Alicja jaka szczesliwa :)

A gdzie kupowalas kalesony? Widzialam w H&M, ale jak dla mnie za drogie.
Biedny Filippo! Dobrze, ze zebiska całe!

JAk Ty sie czujesz?

Cafe a wlasnie, cos planujecie z mieszkaniem/domem? czegos szukacie? Pamietam, ze pisalas, ze moze kupicie to w ktorym mieszkacie.

Cafe dla Michała te buty bez szału. W ogole takich nie planowalam, ale w sumie beda dobre do poznej jesieni.

O znalazlam:
Product Detail | H&M PL
W rzeczywstosci ten niebieski nie taki intensywny. No i najwazniejsze, ze na rzep. A wizualnie taaaaaie sobie.

Odnośnik do komentarza

hej

andzia no to czekamy czekamy:)

meibidny filip,boli go?
a o tych kapsulkach nigdy nie slyszalam takze sie nie wypowiem

magdano buty szczerze mowiac nie widza mi sie:)
a co do mieszkania to bedziemy rozmawiac z wlascicielem co i jak
jesli opusci troche to sie zdecydujemy
jesli nie to bedziemy szukac czegos innego
w kazdym razie i tak w styczniu zaczynamy cala ta papierologie kredytowa:Szok:

Odnośnik do komentarza

W koncu w domu. Zaraz młodemu wlacze bajki, kolacja i spac :)

Cafe no buty to wiem, ze kompletnie nie w Twoim stylu. hehe. W moim tez nie, ale do p-kola na miesic-dwa w sam raz :)

Juz w styczniu ruszacie z kredytem? A nie jest tak, ze trzeba najpierw wskazac konkretna nieruchomosc?
tak czy inaczej to pewnie szybko sie z tym ogarniecie :)

andzia no czekamy na szczegoly poweselne :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Kuba ma zapalenie oskrzeli:/ ehhh antybiotyk poszedł w ruch, a tak się cieszyłam ostatnio, że dało radę bez antybiotyku... nosz kurcze nie wiem co jest:/ ta pogoda chyba taka durnowata:/ mnie też coś w gardle drapie:/ a tak poza tym to oki... Dzisiaj byłam w Lesznie zapisać się na podyplomówkę:) a więc klamka zapadła i padło jednak na oligofrenopedagogikę:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...