Maluchy

Opóźnione szczepienie

Magda0785

Magda0785

Witam,
mam problem odnośnie szczepienia syna. Syn wiek 35 m-cy w pierwszym roku życia przyjął 3 dawki szczepionki 6w1 Hexacima. Potem aż do chwili obecnej nie był szczepiony ze wględu iż przechodził z jednej choroby, przeziębienia w drugie oraz liczne antybiotykoterapie. Obecnie chcieliśmy kontynuować szczepienia.Ale dopiero teraz nas poinformowano w przychodni, że szczepionka Hexacima jest do 24 m-ca życia. Nie wiem co mamy teraz zrobić, czym zaszczepić syna zamiast 4 dawki Hexacimy.Przychodnia wydaje się również do końca nie wiedzieć. Proszę o porodę.

59075 magda0785 Kobieta, 34 lata, Zamość

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~strrunka

~strrunka

Jeżeli lekarz nie wie to może w sanepidzie ktos podpowie? Jedynie to mi do głowy przychodzi.

~obywatelmarta

~obywatelmarta

O kurcze, my w podobnej sytuacji jesteśmy. Tylko ja i tak jeszcze póki nie skończy się zima nie zamierzam szczepić. Ciekawa jestem, co nam powiedzą

wiwaa

wiwaa

Są tzw. Przychodnie konsultacyjne ds szczepień w każdym województwie. Można poprosić o skierowanie i tam się udać. Rozpisują na nowo kalendarza szczepień.

59778 wiwaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
~Xzź

~Xzź

I jak czym w końcu zaszczepili ? Bardzo proszę i odpowiedź bo jestem w tej samej sytuacji