Skocz do zawartości
Forum

Przewlekła biegunka u 14-miesięcznej córki


Joanna88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Od dwóch tygodni mam problem z biegunką u córki. "Wystrzałowo" zrobiło się w Sylwestra. Myślałam, że to od zębów bo idą 3 "4" na raz. 3dni samej biegunki. Lekarz dał Hidrasec, Enterol doraźnie Nurofen. Kolejne dwa dni to gorączka do 40 stopni- zbijana ibuprofenem, okładami. Biegunka dalej jest. Doszedł kaszel i katar. Płuca czyste. Na kolejnej wizycie dostaliśmy tylko acidolac i pelafen od kaszlu. Dodam, że ciągle kp i tylko to mała pije. Nie da sobie nic wcisnąć do buzi. Nie chce jeść. Leki podaję strzykawką przy cycu, inaczej pluje. Oznak odwodnienia nie widać. Kaszel niby ustępuje, gorączki brak tylko ta kupa zielona, wodnista mnie martwi. Macie jakieś rady co np.ja powinnam jeść, żeby zatwardzić jej kupę?a może zrobić badania kału?
Z domowych metod stosowałam napar z jagód. Kleiki, marchwianki, pieczone jabłka nie przejdą.

Odnośnik do komentarza

I jak teraz wygląda sytuacja? Jak zdrówko córeczki? Udało się jakoś uspokoić to zatrucie mam nadzieję? Ogólnie zalecam ostrożność przy tego typu pokarmach bo jak wiadomo układ pokarmowy niemowlaka jest bardzo delikatny i nie dużo trzeba aby wywołać takie przykre sytuacje. Podając dziecku owoce zawsze stosujmy środki czystości i czyścmy je dokładnie żeby pozbyć sie wszelkich zarazków!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...