Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Szcześliwa - kurcze, mam nadzieję, że to nieprawda i że za tydzień zobaczysz dzieciątko...

Mysia i Anna Maria - cześć :)

Magdziaska - mi z kalkulatora wychodzi dokładnie ten sam termin 25.06.
Też chcę się wybrać na wizytę w przyszłym tygodniu, będzie wtedy siódmy tydzień i liczę na to, że zobaczę serduszko. Nawet myślałam później pójść, ale chyba tyle czasu już nie wytrzymam. Tylko dopiero muszę się zapisać do gina na wizytę, mam nadzieję, że ma wolne terminy... Byle do przyszłego tygodnia.

Dzisiaj okropnie mną chyba te hormony targały, bo rozpłakałam się w pracy. Miałam pracować przy maszynie, której nie lubię i mnie to zdołowało. Dobrze, że nikt nie widział bo wstyd tak ryczeć.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusia to co usłyszałaś to na pewno duzy stres dla Ciebie,ale...ja bym jeszcze niczego nie przekreślała.Wystarczy słaby specjalista,kiepskie USG,przesuniecie owu i juz póżniej zarodek się pojawi.Po pierwsze spokój,po drugie inny lekarz za pare dni.Wiem co mówię,bo ja teraz miałam tak samo,pierwsze USG,puste jajo-czekaj na krwawienie,nie uwierzyłam,tydzien pozniej byłam u innego lekarza i co: maluch z bijącym serduchem....Trzymaj się kochaa i nie zamartwiaj,zrób 2x bete i do lekarza marsz z dobrym USG i prosze zdac nam relacje.Jestem pewna,ze bedzie dobrze.TRzymam kciuki:))

Odnośnik do komentarza

Jestescie kochane dziekuje wam za wsparcie a jesteście duzym wsparciem ❤ No właśnie mysle o innym lekarzu zeby zobaczyc co powie.. ale z tym sprzetem to właśnie ona ma najlepszy jakis ze nawet prebatalne robi u siebie wiec ta maszyna chyba jest dokladna :( Natalunia cieszę sie ze u Ciebie bije ❤ I u was wszystkich gratuluje ❤

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa jezeli finansowo mozesz sobie pozwolic na dodatkowe USG to pewnie,ze idz,ja ze swojej strony doradzam jeszcze dwukrotne wykonanie bety hcg z odstepem 48 h.Wtedy bedziesz miala juz jakis wiekszy obraz sytuacji,doczekasz do czwartku.Wyobrazam sobie jak duzy stres musisz przezywac.Trzymam caly czas za Ciebie kciuki.Pisz nam co i jak,jak tylko cos sie dowiesz.Sciskam cieplutko:)))

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie! Po roku starań nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski 15.10 . 20.10 robilam bete i byla na poziomie 2292 u ginekologa dowiedziałam się ze ciąża wczesna ale widać pecherzyk 3 listopada powinnismy uslyszec serduszko! Straszne mdlosci mnie mecza od wczoraj ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...