Maluchy

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

AnnaMaria32

AnnaMaria32

Cześć Dorota i Vickusia mamy więc ten sam termin! Jak się czujecie? Macie już jakieś objawy?
Szczęśliwa mamusia pamiętaj o odpoczynku :) Ja od kilku dni zasypiam o 21, a jestem straszna sową.

57219 annamaria32 Kobieta, 34 lata, ZG
~Dorota85

~Dorota85

Ja standardowo mdłości i zmęczenie,nic nowego;)W kazdej ciąży tak miałam

~Dorota85

~Dorota85

Szczesliwa mamusia ja tez miałam przesuniecie w owu,na pewno szybciej,bo tydzien przed terminem miesiaczki test był pozytywny z wyrazna kreska.Ewentualnie może dwa maluszki;))Idę we wtorek do lekarza i wszystkiego się dowiem.Długo chcesz karmic piersią jeszcze?Ja myślę pomału o odstawieniu,ale mój młody bardzo cycowy

Vickusia

Vickusia

AnnaMaria32 ja oprócz lekkiego pobolewania podbrzusza, częstszych wizyt w toalecie i może nieco zwiększonego apetytu nie mam żadnych objawów

57180 vickusia Kobieta, 35 lat, Lubin
Vickusia

Vickusia

U mnie ovu mogła byc później bo w terminie miesiączki ta 2 krecha bardzo blado wypadła, wyraźna i gruba była dopiero po 3 dniach

57180 vickusia Kobieta, 35 lat, Lubin
~Szczęśliwa mama2016

~Szczęśliwa mama2016

Dorota wiesz co co miesiac mówię ze za miesiac odstawie haha ale do konca roku juz na pewno chce odstawic :) Ale moja tez jest za cycem :) Ciężkie to bedzie :( Człowiek sie przywiązuje umm :( No niestety ja jestem taka ze o siebie nie dbam wszystko wazniejsze :( Kurcze jeszcze 12 dni do wizyty, zeby tylko uslyszec serduszko.... Super ze sa nowe mamusie i gratuluje 3 dzieciątka tez zawsze marzylam o trójce :))

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

A jak to jest z tymi blizniakami Dorotko? ;p Blizniaki widac chyba na 2 wizycie nie? Bo jak mialam tylko pecherzyk ciążowy to chyba jeszcze nie widac nie? :)

Sylma

Sylma

Witam.
Ja również 7 my tydzień, moje pierwsze maleństwo . Termin na 4 czerwca, ale z kalendarza póki co. W pt miałam wizytę i widziałam dzieciątko i bijące serce. Niesamowite! Dziewczyny jako, że czytam, że to nie wszystkich pierwsze dzieciątka napiszcie mi kiedy lekarz zakłada karte? Polecacie jakies suplementy? Moja gin mowila o Mama Dha i Femibionie. Pozdrawiam:-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a20fycap9.png

56259 sylma Kobieta, 33 lata, Opole
~Dorota85

~Dorota85

Szczesliwa mamusia,ja juz jednak odstawiłam.Ostatnio dostał w piatek wieczorem i jak narazie nie.W nocy daje rade,tylko mocno się do mnie przytula:)))A co do blizniakow to mozna juz zaobaczyc od razu,a ja myslę,że u mnie to raczej przesuniecie owulacji,była wczesniej i tyle.Z 4 nie dałabym chyba rady;)))
Sylma,ja witaminki biorę,ale nie pamietam jakie;)Jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.Kurcze,niedziela,a czlowiek pracuje.
Vicusia,a ty który masz tydzień?Ja dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam z rana

~Dorota85

~Dorota85

Sylma,karte zakładali mi przy drugiej wizycie.Najpierw badania zrobiłam,a póżniej z nimi do lekarza i zakładał karte,wpisywał wyniki