Maluchy

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mae

Mae

Cześć po długiej przerwie.
Zaglądałam tutaj, ale też widziałam że na forum się prawie nic nie dzieje, to i motywacja do pisania spadła.

Domka - wielkie gratulację i oby ciąża się pięknie prowadziła
Martusia - bardzo mi przykro, widziałam że się cieszyłaś z maleństwem. Oby twoje starania, gdy je znów podejmiesz, były owocne :)

Nasz synek skończył teraz 14 miesięcy. Chodzi już od dość dawna, ale teraz ma manię wspinania się na wszystko. Krzesła, stół, pudełka, co popadnie. Przez to muszę mieć oczy naokoło głowy, a i tak zdarzają mu się od czasu do czasu upadki :/ Teraz w sierpniu miałam jeszcze starszaka w domu, bo przedszkole miało wakacje i masakra była chwilami z ich dwójką w domu.
Chciałabym mieć możliwość pracy, ale o żłobku możemy zapomnieć, a na prywatny nas nie stać. Będę próbować małego dać babci do opieki na kilka godzin, żebym w ogóle miała szansę na jakąś pracę zarobkową. Zobaczymy, co z tego będzie ale to siedzenie w domu strasznie mi doskwiera.
Fajnie, że coś jeszcze się odzywałyście. Trzymajcie się dziewczyny :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

38824 mae Kobieta, 31 lat, Arendal
Domka 1

Domka 1

Ja do pracy przez najbliższe dwa lata minimum na pewno nie pójdę. Trochę mnie to przeraża ale odchowam dzieci i się odbije :D

Do żłobka córki nie posłałam. Do tej pory nie zamierzałam ale zobaczymy jak będę sobie dawać radę z dwójką małych dzieci. Może starszaka na parę godzin chociaż w zależności od charakteru młodszego. Boże jak drugie dziecko będzie takie jak pierwsze to zwariuje :D

--

https://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73mgy1mc91.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk32fwunizb.png

61009 domka-1 Kobieta, 26 lat, Poznań