Maluchy

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

natalunia_89

natalunia_89

Cześć dziewczynki, ja po wizycie..pęcherzyk jest tyle, że za mały jak na ten tydz ciąży :-( gin kazał przyjsć za 2 tyg, chyba oszaleję...:-(

57138 natalunia-89 Kobieta, 30 lat, Poznań
Happy89

Happy89

Natalunia domyślam się jak się denerwujesz ale staraj się myśleć pozytywnie... Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :*

57170 happy89 Kobieta, 30 lat, śląskie
natalunia_89

natalunia_89

Cały czas mam nadzieję, że będzie dobrze. Najgorsze te teksty gina, że na tym etapie to może obumrzeć, że samoistne poronienie może być, że 1 na 7 ciąż na tym etapie umiera...myślałam, że zejde na zawał u niego :-(

~Lenka84

~Lenka84

Czesc dziewczyny ,
Natalunia mam nadzieje,ze po prostu za szybko poszlas na wizyte lub tez owulacja byla troszke pozniej. Niestety z tego co mi powiedziano w szpitalu to jedna na trzy ciaze konczy sie poronieniem:( moja pierwsza ciaza obumarla i niestety potrzebne bylo czyszczenie,potem zaszlam 2 miesiace pozniej i w styczniu 2016 urodzilam synka. Teraz wczoraj zrobilam test,ktory wyszedl pozytywny. Tak wiec jak juz zobacze serduszko to mam nadzieje do was dolaczyc:) pozdrawiam was wszystkie

~Szczęśliwa mama2016

~Szczęśliwa mama2016

Natalunia a ktory to tydz jest? Nie sluchaj lekarzy bo czasami walna glupote i nie mysla... wszystko bedzie dobrze !!! Albo idz do innego lekarza?

~Szczęśliwa mama2016

~Szczęśliwa mama2016

Natalunia kochana idz do innego lekarza.. wiem ze latwo sie gada nie denerwuj sie ale ten niepokoj szkodzi dziecku ;* Daj znac i spokojnie ! Ale jak.ja bylam w ciazy z Julcia i bylam w 5 tyg i 6 dniu to mi powiedziała bardzo wczesniutka ciaza ze malutkie i tez kazala przyjsc za 2 tyg i serduszko biło ❤ Takze glowka do gory!!!

natalunia_89

natalunia_89

Dziękuję za wsparcie dziewczyny... wczoraj było 5 tyg i 5 dni... mam nadzieję, że faktycznie za wcześnie i za 2 tyg będzie coś widać. Myślicie, że jest sens robić betę? Wiecie, najgorsze w tym wszystkim było podejście gina, że jak będę plamić to nie mam o 2 w nocy lecieć na pogotowie itd..no takimi tekstami mi walił jakby już całkiem tą ciąże skreślił :-(

~Lenka84

~Lenka84

Gin faktycznie bezduszny:/ 5tyg 5dni to faktycznie za wczesnie,do 7 tyg powinno byc serduszko

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

Ja bym do tego matola juz nie poszła .. zapisz sie do innego lekarza, najwidoczniej temu nie zalezy na pacjentkach!
A mnie mecza caly czas mdlosci :( W brzuchu mi sie tak przelewa :(
Nie będzie zadnego plemienia wszystko bedzie dobrze kochana :*