Maluchy

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

Widze ze kazda z nas ma juz pociechy ;) Super! Bylam dzis z moja coreczka u lekarki i ma zapalenie krtani.. powiedziałam jej ze karmie nadal córeczke i jestem w ciazy a ona mnie wrecz okrzyczala co ja robię temu dziecku... a duzo czytalam i niby mozna karmic a ona kategorycznie kazala odstawic :/ Zreszta i tak planuje do konca roku odstawić ja :( Ja narazie mam bol jajnikow przy kichaniu i zadyszke nawet przy wieszaniu prania haha ;) Czy nosicie swoje dzieciątka na rekach? Bo ja tak i sie troszke boje ;(Chociaż kiedyś kobiety sie nie szczedzily i zdrowe dzieciaki rodzily :)

natalunia_89

natalunia_89

Ja mam zawroty głowy, oprócz tego zupełny spokój :-) niestety przeziębienie się przyplątało a tu nic nie móżna wziąć..

57138 natalunia-89 Kobieta, 30 lat, Poznań
natalunia_89

natalunia_89

Szczęśliwa żadnej krzywdy dziecku nie robisz! Lekarka chyba staraj daty :-/ nie przejmuj się i karm małą jak długo będziesz chciała!

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

Dzieki za info ;) I mi mowi ze krzywde mojej Julci robie... masakra bo ciezko mi odstawić tak sie przywiazalam do tej bliskosci :( Mi kuz kilka razy bylo nie dobrze ale nie tak jak w 1 ciazy gdzie mialam wstret do miesa :) Chcecie rodzic w tych szpitalach w ktorych rodzilyscie? :)

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

Ja tez jestem chora :( Ale szybko dojdziemy do siebie kto jak nie my? Haha :)

Happy89

Happy89

Niezbyt wiem jaka to by miała być ta krzywda która rzekomo robisz dziecku karmiąc je... Ech niektorzy lekarze...
Ja chcę rodzić w innym szpitalu, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
A i corcie póki co zdarza mi się wziąć na ręce, ale ten klocek waży 15 kg więc powolutku będziemy to ograniczać :)

57170 happy89 Kobieta, 30 lat, śląskie
natalunia_89

natalunia_89

Pewnie, że damy radę :-) Miodzik, cytrynka i będziemy jak nowonarodzone! Nie dziwie się, że Ci ciężko odstawić, ja karmiłam 14 msc i gdyby nie to, że mała już nie chciała to pewnie karmiłybyśmy się dalej :-) znam osoby, które karmiły młodsze dzieciątko i starsze jesnocześnie więc głowa do góry :-) ja będę rodzić tam gdzie ostatnio mimo nie zbyt przyjemnych wapomnień..liczę, że tym razem będzie lepiej :-)

~Szczęśliwa mam2016

~Szczęśliwa mam2016

No wlasnie nie wiem... ogolnie chodzimy do wspaniałej lekarki prywatnie tylko ze jezeli chce juz wtedy jadę do tej... Moja Juleczka wazy okolo 10 ale teraz znowu ciagle wisialaby mi na rekach :( Ja rodzilam w Mysłowicach i gdzie indziej sobie nie wyobrazam :))

natalunia_89

natalunia_89

Aaa i moją córę też nosze...nawet nie pomyślałam, że to może zaszkodzić...dzięki za uświadomienie dziewczyny :-)

~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

Ale ja nosze i nic na szczescie mnie nie boli bo w 1 ciazy byle co dzwiglam i juz mnie bolalo podbrzusze :) Ciekawe czy bedzie przewaga dziewczynek czy chlopcow ;p