Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczesliwa mama2016

Ja jestem tak pozytywnie zaskoczona ;)) Bo nadal karmię piersią i udało nam sie :) Kiedy masz wizytę u lekarza? Ja mam 12 października :) Z moich obliczen wynika ze kolo 8 czerwca, a corcie urodzilam 16.06.2016 wiec termin zbliżony :) Czekamy na kolejne mamuski ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Szczesliwa mama2016

Oj moze byc ciut za wczesnie ale zobaczymy :) No wlasnie chciałam karmic tylko 6 miesiecy a teraz karmię do chwili obecnej i zal mi ja odstawić ale musze to zrobic zeby pozniej nie byla zazdrosna ze odstawie ja pod koniec ciazy i drugi dzidzius bedzie jadł a ona nie a teraz moze zapomni ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Szczesliwa mama2016

Widze ze kazda z nas ma juz pociechy ;) Super! Bylam dzis z moja coreczka u lekarki i ma zapalenie krtani.. powiedziałam jej ze karmie nadal córeczke i jestem w ciazy a ona mnie wrecz okrzyczala co ja robię temu dziecku... a duzo czytalam i niby mozna karmic a ona kategorycznie kazala odstawic :/ Zreszta i tak planuje do konca roku odstawić ja :( Ja narazie mam bol jajnikow przy kichaniu i zadyszke nawet przy wieszaniu prania haha ;) Czy nosicie swoje dzieciątka na rekach? Bo ja tak i sie troszke boje ;(Chociaż kiedyś kobiety sie nie szczedzily i zdrowe dzieciaki rodzily :)

Odnośnik do komentarza
Gość Szczesliwa mama2016

Dzieki za info ;) I mi mowi ze krzywde mojej Julci robie... masakra bo ciezko mi odstawić tak sie przywiazalam do tej bliskosci :( Mi kuz kilka razy bylo nie dobrze ale nie tak jak w 1 ciazy gdzie mialam wstret do miesa :) Chcecie rodzic w tych szpitalach w ktorych rodzilyscie? :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że damy radę :-) Miodzik, cytrynka i będziemy jak nowonarodzone! Nie dziwie się, że Ci ciężko odstawić, ja karmiłam 14 msc i gdyby nie to, że mała już nie chciała to pewnie karmiłybyśmy się dalej :-) znam osoby, które karmiły młodsze dzieciątko i starsze jesnocześnie więc głowa do góry :-) ja będę rodzić tam gdzie ostatnio mimo nie zbyt przyjemnych wapomnień..liczę, że tym razem będzie lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mam2016

No wlasnie nie wiem... ogolnie chodzimy do wspaniałej lekarki prywatnie tylko ze jezeli chce juz wtedy jadę do tej... Moja Juleczka wazy okolo 10 ale teraz znowu ciagle wisialaby mi na rekach :( Ja rodzilam w Mysłowicach i gdzie indziej sobie nie wyobrazam :))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-)
Ja narazie 3 dni temu zrobiłam test i pozytywny, do lekarza dopiero za jakieś 2 tyg. W domu mam Zuzie z marca 2015 a poród kalkulator wylicza na 9.06. W pierwszej ciąży strasznie bolał mnie brzuch na początku, zwłaszcza przy wstawaniu. Teraz też boli ale mniej. Mdłości jeszcze mnie nie dopadly a Energi mam sporo co się akurat przydaje bo właśnie wykanczamy mieszkanie. Dużo robimy własnymi siłami. Od poniedziałku do pracy po "urlopie" i nawet nie chce myśleć jak to będzie jak mnie te mdłości dopadna...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73pvjhmajs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...