Maluchy

Jaki fotelik 9-18 kg?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zizulaa

~Zizulaa

sylwia.giol1
Tak jak już ktoś wspomniał, najbezpieczniejsze foteliki to te montowane tyłem z testem plus. Jeśli chcemy mieć alternatywę, zawsze można wybrać obrotowy, tylko z dobrą blokadą.

Też mam obrotowy Recaro Zero 1, raz miałam "przyjemność" jechać w foteliku nie-obrotowym i przodem o zgrozzzzzzzzzzzo :P Fakt faktem że obrotowe nie mają Test Plus, ale za to w testach Adac wypadają bardzo dobrze i ogólnie uważane są za bezpieczne. Jak fotelik jest tylko tyłem to powinien mieć Test Plus moim zdaniem.

~tysia89

~tysia89

może Adamex? my mamy wózek tej marki, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jest niezawodny w każdych warunkach (model barletta) oraz mały fotelik samochodowy, bo kupowaliśmy w zestawie. myślę, ze taki większy fotelik też się sprawdzi :)

baska08

baska08

Skoro cena nie gra roli, to najlepiej zainwestować w najbezpieczniejszy fotelik - tyłem. Jest duża szansa, że skoro dziecko jeździło tyłem w foteliku 0-13, to po przesiadce do większego też tyłem nie będzie protestować :) marki trudno polecać, bo nawet najlepszy fotel niedopasowany do dziecka i auta nie spełni swojego zadania. Radzę pojechać do dobrego sklepu z fotelikami RWF i poprosić o poradę. Foteliki warte uwagi to np. britax, recaro, axkid, cybex (model sirona), klippan.

57118 baska08 Kobieta, 22 lata, Dąbrowa
~nakija

~nakija

witajcie co powiedzie o foteliku recaro optiafix? czy to dobry wybór?

~GirlTilBe

~GirlTilBe

~nakija
witajcie co powiedzie o foteliku recaro optiafix? czy to dobry wybór?

jesli koniecznie chcesz przodem to jest to jest to jeden z lepszych wyborow

~BaskaMor

~BaskaMor

Witajcie czy do 800 zł mogę dostać bezpieczny fotelik po nosidełku? Przodem czy tyłem lepiej?

~KDM

~KDM

Za 849 zł babysafe akita z test plusem montowany oczywiście tyłem i tylko takiego powinnaś szukać

~obywatelmarta

~obywatelmarta

my mamy maxi cosi i jest beznadziejny. Kosztował 600 zł, ciężko się go zapina, córce jest za ciasno mimo że jest małą dziewczynką. Fakt ma bardzo dobre wyniki w testach, ale w użytkowaniu jak dla mnie jest masakryczny.

~BasiaCh

~BasiaCh

My wybralismy przedzial 9-36, bo dluzej nam posluzy. I mamy Nino Isofix. Nie zalezalo nam na mozliwosci wozenia tylem, bo przed nim mielismy rotario, w ktorym do 18 kg mozna korzystac z tej opcji. Wracając do Nino, to zaczelismy z niego korzystac jak mala miala ok. 20 kg. Jest bezpieczny, wygodny, ladnie smiga z isofixem ;)