Maluchy

Jaki fotelik 9-18 kg?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

AsiaczeK_S_88

AsiaczeK_S_88

To, ze fotelik rosnie razem z dzieckiem od roku do 12 lat akurat nie jest zaleta...
Jesli zdjecie przedstawia Wasz fotelik, to niestety nie jest to najlepszy wybor.

Co do fotelikow uzywanych zgadzam sie w 100%, ze nie da sie golym okiem sprawdzic czy nie bral udzialu w wypadku. I ta data waznosci tez bardzo wazna sprawa. A szycie nowego pokrowca pozostawie bez komentarza.

30802 asiaczek-s-88 Kobieta, 31 lat, Żukowo
AsiaczeK_S_88

AsiaczeK_S_88

mloda ciocia
widziałam różne foteliki, ale chyba zdecyduję się jednak na graco coast.

w jakim wieku dziecko?

AsiaczeK_S_88

AsiaczeK_S_88

No to jeszcze daleeeko do zmiany :-) chyba, ze na kolejny fotelik RWF, minimum do 15 mies tylem :-)

~zoja

~zoja

Ostatnim naszym zakupem jest Jane Exo i fotelik sprawdza się super. Z pełnym przekonaniem moge go polecić mamusiom dzieci z przedziału 9-18

~madagaskarówna

~madagaskarówna

a co sądzicie o Graco Nautilus? Musimy wymienić synkowi fotelik i pomyślałam właśnie nad nim bo oglądałam w sklepie.

Halinka89

Halinka89

O tym nic nie wiem niestety, ale ja zastanawiałam się między Maxi Cosi bo jest dość szeroki, albo ewentualnie recaro w sumie to sprawdzona firma także chyba się zdecyduję

41446 halinka89 Kobieta, 30 lat, Kraków
Komanka87

Komanka87

do wozka quinny moodd ma dobrany fotelik maxi cosi, ale niedlugo przesiadka do nastepnego i jeszcze nie wybralam

45471 komanka87 Kobieta, 32 lata, Warszawa
~strrrunka

~strrrunka

Polecam Ci fotelik montowany tyłem. Im dłużej tyłem dzieciątko jedzie, tym bezpieczniej dla niego.
My zakupiliśmy obrotowy Recaro zero (nie wiem czy dobrze napisałam). On jest do 25 kg, ale i tak zalecał nam sprzedawca że do tych 25 kg to tak niekoniecznie...