Maluchy

Jaki fotelik 9-18 kg?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gaja

~gaja

Sami ostatnio właśnie kupowalismy fotelik dla synka bo juz wyrósł z poprzedniego i w sklepie polecono nam Graco Nautilus. Poszperałam na internecie, popytałam znajomych bo jestem ciemna w tych sprawach...testy adac dla mnie czarna magia ale dzis już wiem co to:) i wiem żę każdemu polecę Nautilusa bo jest bezpieczny a to najwazniejsze

dariolka195

dariolka195

Z doświadczenia nie polecam Wam fotelików dwuczęściowych tzn takich z których później można oparcie odczepić i zostaje sama nakładka.Są niestabilne!!!
I lepiej jest jechać do sklepu samochodem i poprosić o możliwość przymierzenia fotelika do siedzenia w aucie,bo tez nie wszystkie spasują.

33791 dariolka195 Kobieta, 30 lat, Rytro
~kamyczkowa

~kamyczkowa

Wiadomo żę wybór fotelika musi byc przemyślany bo to wiadomo chodzi o zdrówko naszej pociechy. Sami kierowalismy się głównie wygodą ale i oczywiście testami adac. Wybraliśmy w końcu Nautilus graco bo ma 3 punkty w tych testach, ma wszelkie atesty, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa i dodatkowo wzmocnienia boczne dla zapewnienia lepszego bezpieczeństwa podczas jazdy.Czytałam o nim opinie, pytałam koleżanek i dziś jestem zadowolona z niego.Tym bardziej że jest aż do 36kg

siwa32

siwa32

Maxi Cosi,Britax Romer.
Ceny są wysokie jednak jak dobrze poszukasz na allegro i nie będzie ci przeszkadzać używany to naprawdę warto.
Ja kupiłam używany Romer King za 50 zł,więc okazja była straszna.Pokrowiec zamówiłam nowy szyty na wymiar za około 60 zł i fotelik jak nowiutki.
A są to naprawdę dobre foteliki

--

]

28585 siwa32 Kobieta, 40 lat, Kraków
~małyksiąże

~małyksiąże

Powiem szczerze nie znam wielu fotelików bo jakoś tak jak szukaliśmy dla syna to promocja była na tego Nautilusa Graco i się skusiliśmy. Nie żałuję wyboru. Sprzedawca zachwalił, testy zderzeniowe przeszedł dobrze a i solidnie wykończony. Czego chcieć więcej

siwa32

siwa32

~zołzia
Ktos pisał że w dobrej cenie kupił UZYWANY fotelik
a jaka jest gwarancja że taki fotelik jest bezpieczny ? że nie uległ wypadkowi i zniszczeniu?
Lepiej szukać promocji na nowe foteliki niż kupować uzywany i kupić jeden uniwersalny żeby zaoszczędzić pieniazki

Graco Nautilus to dobry wybór z takich uniwersalnych fotelików

Podejrzewam że to do mnie więc odpowiadam :D
Ja kupiłam używany fotelik dobrej marki i miałam to szczęście że mogłam go dokładnie pooglądać przed zakupem.Więc mam pewność że nie jest powypadkowy.
Fotelik to nie samochód,który można nie zauważalnie poskładać po wypadku.Jest jedną bryłą,na której widać każde pęknięcie czy próbę klejenia. :)
Pozdrawiam!

--

]

28585 siwa32 Kobieta, 40 lat, Kraków
marzen@

marzen@

Specjaliści odradzają zakup używanych fotelików, bo "na oko" nie da się określić czy fotelik brał udział w wypadku. Skoro specjaliści nie są w stanie, to przeciętna osoba też nie. Taki fotelik nie musi mieć żadnego widocznego pęknięcia, a i tak nie będzie już chronił należycie.
Odkupić można od kogoś kogo się zna i mamy pewność, że nie oszukuje nas co do historii fotelika. Poza tym "żywotność" fotelika to jakieś 7 lat, a po tym okresie materiały się starzeją i fotelik powinien iść w odstawkę, bo będzie coraz gorzej pełnił swoja funkcję.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
domi81

domi81

my fotelik kupiliśmy drugi już bardziej przemyślanie niż pierwszy, ten drugi jest taki rosnący z dzieckiem od 9 kg do 36. Jestem bardzo zadowolona, cena była przystępna i mamy go już jakiś czas i jest ok.

• th_jaki-fotelik_7478.jpg
--

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

29923 domi81 Kobieta, 38 lat, Lublin-Świdnik-Minkowice