Maluchy

Jaki fotelik 9-18 kg?

~Weronikkk

~Weronikkk

Hejka :) Jaki bezpieczny fotelik 9-18 kg czyli ten zaraz po nosidełku polecacie? Montowany przodem i na isofix :) Cena nie gra roli ma być bezpieczny :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~strrrunka

~strrrunka

Polecam Ci fotelik montowany tyłem. Im dłużej tyłem dzieciątko jedzie, tym bezpieczniej dla niego.
My zakupiliśmy obrotowy Recaro zero (nie wiem czy dobrze napisałam). On jest do 25 kg, ale i tak zalecał nam sprzedawca że do tych 25 kg to tak niekoniecznie...

~Dama5

~Dama5

A dlaczego nie tyłem? Jeśli koniecznie chcesz bezpieczny przodem to proponowałabym Recaro Optiafix, ale polecam sprawdzić jeszcze RWF Recaro Zero 1 obrotowy i montowany tyłem do 18 kg.

~Użytkownik

~Użytkownik

Ja nabyłam fotelik Avionaut Glider Royal, ale jest do 25 kg... Przed zakupem szukałam w internecie najlepszego ale i nie najdrozszego. Ten jest bardzo wygodny (możliwość odchylenia, gdy dziecko zasnie), łatwy w utrzymaniu czystości. Zagłówek elegancko podtrzymuje główkę, fotelik jest stabilne osadzony (mam montowany za pomocą pasów, ale z isofix też jest dostępny).

~Użytkownik

~Użytkownik

Ja nabyłam fotelik Avionaut Glider Royal, ale jest do 25 kg... Zależało mi na montowanym przodem z dwóch powodów: córka nie wysiedziala by sama z tyłu, gdy ja bym kierowała a i ja wole widzieć dziecko w lusterku, gdy prowadzę auto). Przed zakupem szukałam w internecie najlepszego ale i nie najdrozszego. Ten jest bardzo wygodny (możliwość odchylenia, gdy dziecko zasnie), łatwy w utrzymaniu czystości. Zagłówek elegancko podtrzymuje główkę, fotelik jest stabilne osadzony (mam montowany za pomocą pasów, ale z isofix też jest dostępny).

~KatarzynaZL

~KatarzynaZL

My kupilismy fotelik Babysafe montowany tylem 9-18 kg. Jest najbezpieczniejszym o kakim czytalismy - w koncu skandynawska firma a oni maja bzika na punkcie bezpoeczenstwa. Kosztowal 2 tys. ale warto bylo, by Maluch byl bezpieczny i mial wygodnie. Ponadto mamy 3 dzieciakow wiec szukalismy tez takiego, zeby sie w kombi z tylu dwa foteliki zmiescily i jeszcze ja miedzy nimi:)