Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Catarisa jakbym plamiła to napewno bym pojechała do mojej pani gin, bo nawet sama mi mówiła, że jakby działo się coś niepokojącego, to żebym przyjeżdżała.
Ale dziękuję za troskę. To moja pierwsza ciąża. Jest dla nas wielkim zaskoczeniem, bo choć wymodlona i wyczekana, to jednak zdarzyła się tak niespodziewanie. To nasz cud :)
Lusia_88 daj znać jak po wizycie

Odnośnik do komentarza

Catarisa będę już w 11 tyg ale bez problemu wystawia mi zaświadczenie do becikowego ( bo przez całą ciąże będę tam chodziła gdyby wizyta była jednorazowa wtedy byłby większy kłopot )
Melisa ci do dzieci to dzisiaj z najmłodszym byłam na bilańsie i na zakupach ( takich do domu ) i miałam już dość ;) uciekał mi z wózka normalnie był wszędzie ;) ale jest zdrowy i to najważniejsze , muszę dać radę;)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Ja tez jestem po 30 i w poprzedniej i tej ciazy tez bede robic genetyczne usg i test pappa. Troche to kosztuje, bo jeszcze sie nie lapie na NFZ, ale trudno.
A terminy wizyt, ktore podajecie u gina prywatnie - az zlapalam sie za glowe. Nic tylko nasze dzieciaczki zachecac, by lekarzami zostawaly;)) .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja tez jakies 2 tygodnie temu mialam lekkie plamienie, bardziej takie jasno brazowe. Napisalam sms do lekarza i od razu kazala mi przyjechac po pracy na wizyte. Na wizycie okazalo sie, ze wszystko jest w najlepszym porzadku. To byl tylko jeden dzien, ale rozumiem jak sie czujecie.
Czasem to moze byc cos zupelnie normalnego, ale dla swietego spokoju lepiej wszystko sprawdzic. Trzymam za was kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

Ja już jestem po wizycie. Plamienia, które mam niby nie groźne, wszystko jest w porządku ale przez te plamienia i moje wcześniejsze poronienie ciąża jest wysokiego ryzyka, jest lekko zagrożona. Najlepiej żebym poszła na zwolnienie ale nie mogę. Dopiero w sierpniu dostanę umowę i muszę przepracować co najmniej jeden miesiąc zeby isc na L4:( a na dodatek pracuję w przedszkolu. Muszę po prostu bardzo na siebie uważac i nie denerwować się. No i dostałam leki (duphaston). Muszę odpoczywać.
A wy kiedy zamierzacie iść na dłuższy odpoczynek? po którym miesiącu?

Odnośnik do komentarza

Hej.
Lusia, mam nadzieje ze minie bo niektóre kobitki tak cala ciaze no ale może się uda. Ja sie dzis przygotowałam i kolo lozka lezal banan jak tylko wstalam to pozarlam i zobaczymy czy cos to da...
P.s Dziewczyny ja nie wiem jak to możliwe ale wieczorem to ja mam juz brzuszek... Rano tez tylko polowa z tego weczornego. Taki bębenek to ja miałam z corka w 6 miesiącu tak serio serio. Tyle ze faktycznie wtedy 48 kg wazylam i dopiero wtedy cos mi zaczynalo byc widac...

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

Karina to masz trochę lipę z tą umową. Najwyżej powiesz, że objadłaś się bobu i masz wzdęty brzuch ;)
Melliska ja czasami też mam wrażenie, że mój brzuch jest jakby troskę większy ale wiem, że to jeszcze nie pora. Doczekamy się. A te sny może okażą się prorocze...
A jak to jest z płcią? Jak zapłodnienie jest w dzień owulacji to dziewczynka będzie? Czy na odwrót? Bo ja chyba wiem kiedy doszło do zapłodnienia...

Odnośnik do komentarza

Ja ma umowę do końca sierpnia, tylko że pierwsze 2 tygodnie sierpnia mam urlop, więc w sumie zostało mi do przepracowania 3 tygodnie. Liczę na umowę na czas nieokreślony.
Chciałabym przepracować do listopada, no chyba że śniegów nie będzie to do grudnia :) no i oczywiście jak będę się ok czuć :)
Jakie macie dziewczyny objawy oprócz mdłości? Ja jak na razie mdłości nie doświadczyłam.
Co do kawy to ja się spytam mojej pani gin jutro, bo mam wizytę :)

Odnośnik do komentarza

Jak zapłodnienie jest w owu to bedzie chłopak. Ja nie pije nic poza woda. Od wszystkiego mnie odrzucili nawet od herbaty.
Lusia ja jutro zrobię zdjęcie to Wam pokaze mi bęben. Nawet moja sis jak mnie zobaczyła to sie za głowę zlapala. Smiala sie ze w 9 miesiącu to sie będę toczyć.
Karina a jakbyś tak porozmawiala szczerze to może by Ci wczesniej te umowę dali? Czy teraz okres próbny masz?

Odnośnik do komentarza

Agar, gdybym sie dobrze czuła tez bym pracowala.
Poza mdlosciami to mi jest slabo, kreci mi sie w glowie jak wstaje no i spie jak susel jak tylko mam okazje. Bole glowy tez niestety miewam, wszystko mi smierdzi na mięso patrzeć nie mogę...no wyzalilam sie hehe.
Mojagin mowila ze kawę mogę slaba tyle ze nawet zapach powoduje odruch wymiotny u mnie wiec mam z glowy.

Odnośnik do komentarza

Agar88 u mnie w 6 tc juz serduszko bylo widac, takze masz duze szanse:)
Mnie tez dziewczyny mdli i slabo mi czesto. Zaczelam lykac witaminy z imbirem, moze to cos pomoze?? Nie bardzo moge odpoczac, bo moj roczniak to wulkan energii :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...