Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Savana, jeszcze nie dostałam wyników glukozy, dopiero wczoraj ją piłam ;)
Alexia, oczywiście, z wszystkim trzeba mieć umiar. Teraz mam fazę na jabłka :P chyba nie są tak słodkie jak mandarynki.
Tak sobie dzisiaj marzyłam, że jak Pan Bóg pozwoli, będzie wiosna, przyroda będzie budzić się do życia, ten zapach świeżości i my śmigające z wózkami z naszymi maleństwami!
Też nie mogę się doczekać świąt :) Pierwsze z mężem i z brzuszkiem :D

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

Metrszescdziesiat, u kobiet w ciazy sa inne normy. Wszystko Oki u Ciebie. Mozesz sobie dla wlasnego spokoju zrobic poziom zelaza we krwi. Ja niestety mam duzo nizsza od Ciebie 10,5 I do tego rdw I hematokryt Tez duzo ponizej normy. To pewnie przez to ze nie moge patrzec na mieso. Dzis sie zmisilam I ugotowalam na obiad ale jeszcze nie jadlam...
Jutro mam wizyte zobaczymy co gin powie.

Odnośnik do komentarza

Metrszescdziesiat Hg 11.9 nie jest zle, ale żeby podejmować decyzje należy patrzeć tez na ertrocyty i hematokryt, ważne są tez parametry dot. krwinek te mcv itd. skonsultuj z dr i się nie martw. Melisska tak samo, obnizone wyniki w ciąży sa bardzo częste.
Dziewczyny a bierzecie jakieś suplementy?
My wlasnie wróciliśmy z badania, wszystko w porządku, ruszało się maleństwo bardzo, ale nadal wstydliwe. Dr podejrzewa dziewczynkę, jeśli się okaże inaczej też płakać nie będziemy bo to pierwsze i oczekiwan nie mamy. Trochę małe i termin porodu się przesunął ale dr kazała się nie martwić. 160 gram mlaskającego szczęścia :)
W poczekalni spotkałam 2 mamuśki z trójką dzieci (do 5-6 rz) i jedna z dwojeczka. Plus oczywiście brzuszki. Super że ludzie się decydują na duże rodziny, podziwiam i obym i ja też kiedyś tak mogła :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;) co do witamin to u mnie też femibion.
Byłam w poniedziałek na wizycie u gin. Wszystko dobrze jak na razie ;) wyniki ok no ale płci jeszcze nie znam na stowe. Bardziej dziewczynka niż chłopczyk, ale dopiero na polowkowym się potwierdzi ;) przyznam się, że gdzieś tam w środku chciałabym dziewczynki ;;))) na polowkowe muszę się dopiero gdzieś zapisać i tu mam wątpliwość czy iść do tego lekarza co robił mi prenatalne usg. Dlaczego? No bo na prenatalnym ocenił tylko przeziernosc, akcje serca, mózgu a nic nie sprawdzał z narządów typu pęcherz, żołądek czy serce szczegółowo. Czy zawsze tak jest? Moja bratowa twierdzi, że miała to wszystko sprawdzane i nie wiem czy coś jej się pomyliło czy nie? Dziewczyny a jak Wy? Czy takie rzeczy były już u Was na prenatalnym czy dopiero na polowkowym się je robi?
Poza tym byłam dziś na bezpłatnych warsztatach "bezpieczny maluch". Super sprawa, może któraś już była a jak nie to sprawdźcie w necie, może e Waszych miastach też będą organizowane w najbliższym czasie. I było to, co bodajże nati pisała, o jezdzeniu dziecka tyłem do kierunku jazdy najlepiej do 4 roku życia, jasne argumenty i prezentacja. I było dużo innych ciekawych zagadnień. Nie jest to żadna reklama ;) po prostu może któraś z Was ma ochotę pójść na takie coś ;) szukajcie w necie ich strony ;)

Odnośnik do komentarza

Dora ja planuje rodzic ponownie tam gdzie corke szpital sprawdzil sie w 100% takze nie szukam.nic.nowego no ze chyba beda mi.robic problemy z planowana cesarka ale.raczej.nie powinnie... polecam dziewczynom z warszawy szpital MSWiA.
Floral fajna sprawa takie warsztaty musze poczytac czy u mnie beda... a jesli masz jakies watpliwosci co do polowkowych to poszukaj jakiegos innego gina lepsze to.bedzie niz twoja niepewnosc... moze twoj gin to.wszystko sprawdzil tylko przemilczal bo bylo ok... moj tez zbyt rozmowny na usg nie jest co mnie troche wkurza :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Dora, ja nie rodzilam na borowskiej. Opinie slyszalam rozne. Ponoc jesli masz tam lekarza to super a jak Nie to roznie bywa. Ale ka to nie mam pewnosci czy w innych szpitalach nie jest podobnie.
Ja bede rodzila na chalbinskiego, bo Tam mam lekarza.
Floral, ja bylam na takich warsztatach ale ladnych pare lat temu. Super byly.
Alexia, szyjka Ci sie skraca, czy rozwarcie robi??

Odnośnik do komentarza

Floraldrop u mnie na prenatalnych lekarz sprawdzał też pęcherz, żołądek, pepowinę.
Melliska mój lekarz też na chałubińskuego jest, ale w sumie jeżeli rodzisz naturalnie to i tak jest przy tobie położna a nie lekarz.
Tak zaczęłam się zastanawiać nad borowska bo moja teściowa jest tam pielęgniarką tylko nie na ginekologii i mówiła że są tam super położne.

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bcbxmaun0bc2g.png

Odnośnik do komentarza

Floraldrop może po prostu następnym razem zapytaj lekarza o to. Chociaż sam powinien mówić takie rzeczy. Mój zawsze sprawdza budowę serduszka, mózgu, kręgosłup, pęcherz właśnie. Mam nawet napisane, że pęcherz i żołądek wypełniony. Sprawdza pepowine i przepływy. Może po prostu jest wszystko w porządku i dlatego nic nie.mówił:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...